Sayfa 778/992 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. 11,60 internette görülen oran ama üzerine 0,20 daha eklediler telefonda. Kibarca reddedip fonlarda işleme devam dedim

2.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    11,60 internette görülen oran ama üzerine 0,20 daha eklediler telefonda. Kibarca reddedip fonlarda işleme devam dedim
    Teşekkür ederim 😊

3.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Burgan Digital bugün aradı ve 11.80 verdi. Kendilerine teşekkür edip Telefonu kapattım
    Telefonda artık pazarlıkyapamadıklarını söylemişlerdi bana. Bu verilen %11.80 ilk 250k için miydi?.
    Ben özellikle 250k ötesinde yatırılan meblağlarda pazarlık edilebilir mi onu merak ediyorum.

Burgan dijital ile hiç pazarlık yapan oldu mu yakın tarihlerde. Özellikle 250k üstü teklif ettikleri %9.15'lik oran için.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Golden Global Yatırım Bankası'na faaliyet izni çıktı. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre banka faaliyetlerine başlayabilecek.

Golden Global Yatırım Bankası'na faaliyet izni çıktı. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre banka faaliyetlerine başlayabilecek.

5. ING ile telefonda konuștum. P. tesi +500 K miktari eft yapacaği mı bildirdim. Günlük TL faizi %9.5 den %11 olarak güncellendi.

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bunlar yeni olduklari icin iyi oran verir diye dusunuyorum.....ne kadar guvenilir bilmem....hemen iflas etmezler herhalde ...bir muddet denenebilir....
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Golden Global Yatırım Bankası'na faaliyet izni çıktı. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre banka faaliyetlerine başlayabilecek.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Bunlar yeni olduklari icin iyi oran verir diye dusunuyorum.....ne kadar guvenilir bilmem....hemen iflas etmezler herhalde ...bir muddet denenebilir....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sermayesi sadece tcd fonundan bile azdir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,098
    ODEA ucret ve masraflari degistirmis..
    Mart basindan baslamak uzere HIU de alacakmis..
    Gideyim eski bir kullanilmayan hesap vardi kapatayim hemen.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 778/992 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •