Sayfa 851/992 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    AKTİF YATIRIM BANKASI A.Ş. Nitelikli Yatırımcıya %15 basit faizden bono satışı yapmış.
    İhraç öncesi haberi olan ya da yatırım yapan var mı?

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/833436
    Bu banka 2 haftadır beni fitil etti. Fx diye bir uygulama çıkardı, ilk üç gün şahane işledi. Sonra cozuttu. İki defa şikayet e-postası gönderdim. Makaslarınız banka makaslarını bile geçti bu ne iş dedim. Cevap bile yazmadılar.

Cuma günü kızdım ve dolarları swıft ile başka bankaya yolladım. İşlem sırasında masraf sıfır yazıyordu. Cuma akşam saat 19 da hesaba geçmiş para. Pazartesi yani bu sabah hesabı kontrol ettiğimde 35 dolar muhabir banka kesintisi olmuş. Ben parayı Aktifbank tan gönderdiğim halde, karşı bankada newyork mellon bank yazıyor. yani bizim dolarlarla adamlar %9-10 faiz alıyorlar ve doları isteyince masrafını da bizden kesiyorlar. Bütün tüylerim diken diken ve artık işim olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu banka 2 haftadır beni fitil etti. Fx diye bir uygulama çıkardı, ilk üç gün şahane işledi. Sonra cozuttu. İki defa şikayet e-postası gönderdim. Makaslarınız banka makaslarını bile geçti bu ne iş dedim. Cevap bile yazmadılar.

Cuma günü kızdım ve dolarları swıft ile başka bankaya yolladım. İşlem sırasında masraf sıfır yazıyordu. Cuma akşam saat 19 da hesaba geçmiş para. Pazartesi yani bu sabah hesabı kontrol ettiğimde 35 dolar muhabir banka kesintisi olmuş. Ben parayı Aktifbank tan gönderdiğim halde, karşı bankada newyork mellon bank yazıyor. yani bizim dolarlarla adamlar %9-10 faiz alıyorlar ve doları isteyince masrafını da bizden kesiyorlar. Bütün tüylerim diken diken ve artık işim olmaz.
    Bende swift konusundaki belirsizlikleri nedeniyle para transferi yapmak yerine efektif almayı tercih etmiştim. Çıkışta para almıyor ama giren yerede ne kadar komisyon alıyor yaşayarak öğreniyoruz. Bilmediğim ve öğrenmek için soruyorum %9-10 olayını nasıl hesapladınız? Yani anladığım kadarıyla newyork mellon muhabir banka ama faizi çözemedim...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    AKTİF YATIRIM BANKASI A.Ş. Nitelikli Yatırımcıya %15 basit faizden bono satışı yapmış.
    İhraç öncesi haberi olan ya da yatırım yapan var mı?

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/833436
    Bahsettiğiniz satış 24 eylül 2019 tarihli vade başlangıcı. Şimdi satışa cikan bir bono değil.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Bahsettiğiniz satış 24 eylül 2019 tarihli vade başlangıcı. Şimdi satışa cikan bir bono değil.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satışın Tamamlanma Tarihi olan 30.03.2020 tarihini dikkate almıştım. Neyse..
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku

banka sizden komisyon almamış. Aracı banka almış. Bunu sıfırlamak mümkün değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Thinker Yazıyı Oku
    banka sizden komisyon almamış. Aracı banka almış. Bunu sıfırlamak mümkün değildir.
    bankaların bu formları takip ederek , üye olup yazmaları güzel bir şey. Şikayetvar bu kadar hızlı değil. Ama kaçırdığın bir konu var dostum, bugün kesilen 35 dolarımı aldım. ben kül yutmam

7. Bazı hususları buraya açık açık yazamıyoruz. Malum bankacılık ve bazı ticari konular koruma altında. Ama her olayın çözüm yolunu başımıza geldikçe paylaşırız.

8.  Alıntı Originally Posted by Thinker Yazıyı Oku
    mümkündür, bak adam almış.

herşey müzakere edilebilir.

ytd.

syg,

Sayfa 851/992 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz