Sayfa 863/992 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,965
     Alıntı Originally Posted by maracana35 Yazıyı Oku
    Ddudu hocam sakin sakin hisse senedi almaya devam ediyorum.inşallah sonuçta tuvalet kağıdı alma zorunluluğuna düşmeyiz.
    Eskiden derlerdi.
    En kotusu wc kagidi veya duvar kagidi yapariz ama artik bunlar da mumkun degil cunku hisse senetleri fiziki olarak basilmiyor kayden tutuluyor her sey.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gecmisten gelen maliyeti dusuk olan doviz varligim olsa basardim bir kismini...

Syg,
    mantıklı bir durum olmazdı, senin ve benim için. zira yüksek temettü alanlar için eurobond gelirleri de ilave olacak ve en az % 30, belki daha yüksek vergi dilimine girilmesi, cazip bir durum değil. onun yerine yüksek fiyatla doları bozup ucuz hisse almak daha cazip değil mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,965
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    mantıklı bir durum olmazdı, senin ve benim için. zira yüksek temettü alanlar için eurobond gelirleri de ilave olacak ve en az % 30, belki daha yüksek vergi dilimine girilmesi, cazip bir durum değil. onun yerine yüksek fiyatla doları bozup ucuz hisse almak daha cazip değil mi?
    Seni bilmem ama ben zaten temettu nedeni ile giriyorum sevgili sefim.
    Gelir cesitlendirnesi amaci ile doviz bazli bit gelirim olmasini isterdim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

faizlerde artıi varmı.TL de burgan ne veriyor normal mevduata alan varmı?

5.  Alıntı Originally Posted by Tolga Yazıyı Oku
    16 Nisanda %24 Nzor bono dönüşüm var.. Ne yapacağımı hiç bilemiyorum. Yol gösterenim olurmu ki ? Psikolojim bozuldu :D
    Az zaman kalmış bir an önce karar vermek gerekiyor, Benim de 27 mayısta doluyor aynı şekilde şimdiden ne yapacağımı düşünüyorum, en yüksek 12.10 burgan dijital sanırım ama o da 250k ya kadar. Gerçi bu devirde enflasyonun altında faize yatırmak da ne kadar mantıklı bilmiyorum, para sürekli eriyor, bir de şu zamanda kısa vadeli mı bağlanır uzun mu ona da karar vermek zor.

Dolar ve altın alalım desek çok yükseldi insan buradan almaya korkuyor, Borsanın durumu riskli görünüyor şu an. Yapılacak şey ya hiç risk almayıp yine mecburen faize veya nkolay a devam etmek, ya da bir kısmıyla risk alıp dolar, gram altın, ve hisse fonları almak gibi görünüyor.

Biraz sakin olun.heyecan yapmayın.bekleyin.

7. Erken öten horozu keserler bekleyip bir tarafta fırsatı beklemeli

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 863/992 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •