Sayfa 873/992 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Vakıflar Bankası 10 yıllık zaman aşım süresi dolan ve yasal süre sonunda Yatırımcı Tazmin Merkezi'ne devredilecek güncel hesaplara ilişkin;
    TC ile SORGULAMA SAYFASI

https://www.vakifyatirim.com.tr/ytm

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Burgan dolar
    1-3 ay %2.75 geçen hafta 2.90dı

3.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Sekerbank zar zor 0.70 verdi 100 k usd icin.
    Bunun 0.14'u de vergiye gidecek!!

Hic vermese de olurdu.
    Cogu banka boyle...isbankasinin euro icin verdigi faize internet sitesinden bir bakin...gulmekten yerlere yuvarlanirsiniz

Bu durumda bankada para tutmanin manasi kalmadi.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bence gerçekten insanların parasını çekip onları evinde tutmaya niyetli olmadıklarını bildikleri için bu şekildedir. Hoş zaten o kadar parayı verebileceklerini de sanmıyorum.

4. Iki gorusunuzde de haklisiniz.
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bence gerçekten insanların parasını çekip onları evinde tutmaya niyetli olmadıklarını bildikleri için bu şekildedir. Hoş zaten o kadar parayı verebileceklerini de sanmıyorum.
    Dolarin kiymetlendigi bu donemde banka faizi nasil bu kadar geride kaliyor anlamiyorum...belki gecikmeli olarak aksediyordur...doviz faizlerinde yukselme bekliyorum sahsim olarak

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

5. benim görüşüm dolar ansızın 7 üzerini görecek orada biraz oyalanıp bu seviyeleri bekleyen vatandaşlardan malı aldıktan sonra 8 üzeri burada bir süre dalgalandıktan sonra çok hızlı bir şekilde 10 ve üzerini görecek. Tahminim burada çöküşü destekleyen bir haber akışı olacak netice de vatandaş korkuyla dövize yönelecek ve vatandaşa yüklenen döviz inişe geçecek bu aşamada faizlerin çok artacağını düşünüyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,016
     Alıntı Originally Posted by bogazici77 Yazıyı Oku
    benim görüşüm dolar ansızın 7 üzerini görecek orada biraz oyalanıp bu seviyeleri bekleyen vatandaşlardan malı aldıktan sonra 8 üzeri burada bir süre dalgalandıktan sonra çok hızlı bir şekilde 10 ve üzerini görecek. Tahminim burada çöküşü destekleyen bir haber akışı olacak netice de vatandaş korkuyla dövize yönelecek ve vatandaşa yüklenen döviz inişe geçecek bu aşamada faizlerin çok artacağını düşünüyorum
    Hic ilginc degil, cok bayik bir senaryo

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Syg,
    Alem adamsın üstadım 😊

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Syg,
    Dudu abi bu aralar TL'ye güveniniz tam sanırım ikon sözünüzü söylemiyorsunuz bayadır

Sayfa 873/992 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •