Sayfa 888/992 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Bize 11.80 vermez.11 bile demiyebilir.bu bankalarla nasil anlasicagiz...

2.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Burgan bank 32 gün 20 dk önce 500 K %11,8 pazarlıklı resmen rezillik yuh olsun kavga dövüş
    11.25 de bana telefonda söylediler, kavga etmeye söz bırakmadılar, bizde bu kadar dediler

3.  Alıntı Originally Posted by fukara Yazıyı Oku
    şu aktif bonoyu günlük alır satarım diyenler hala şu olayın farkına varamadı..
    bononun günlük faiz geliri değişken oluyor..mesela sana 365 gün sonunda 365 tl vermeyi kabul etti..günlük 1 tl vermesi lazım ama o iş öyle olmuyor..bazı günler 0.8 tl bazı günler 0.9 tl bazı günler 1.1 tl falan filan verebiliyor..örnegin 1 hafta sonunda 7 tl fazi işlemesi gerekirken 6 tl işlemiş olabiliyor veya tam tersi 8 tl'de olabiliyor..günlükten zarar etmek istemiyorsanız dikkatli takip gerekiyor ve kar yaptıgınız anda bonoyu bozup tekrar almalısınız.
    kusura bakmayın bono alıp satmadım hiç,açıkcası gerek duymadım şimdiye kadar mevduat+bist uzun vade gidiyoruz.Fakat şimdi n kolay bono ilgimi cekti yatırım yapmak istiyorum ve araştırma yapıyıorum.
    ben düşüncem şu: 490 binlik bono aldık diyelim bunun günlük getirisi 132tl(bu getiriyi nkolay bono hesaplamadan yaptım)şimdi bonoda fiyat aralıgı 200tl ile 500 bin olduguna göre,her 2 günde bir satıp 264tl daha ekleme yapabiliyoruz.böylece bileşik faiz gibi oluyor.dogrumu anlamışığım?

4.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Yeni dolar çıktığında o zamanın merkez bankası başkanı şöyle demiş:

ABD Merkez Bankası Başkanı Ben S. Bernanke de şunları söyledi:

"100 dolarlık banknotların yeni tasarımları 10 Şubat 2011 tarihinde tedavüle girdiğinde, halen dolaşımda olan yaklaşık 6.5 milyar dolar tutarındaki eski 100 dolarlık banknotlar geçerli olmaya devam edecek. Amerikan para birimini kullananlar, yenileri dolaşıma girdiğinde eski 100 dolarlık banknotlarını değiştirmek zorunda olmadıklarını bilmeliler".
    Ben de pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum... Allah'tan paranın çoğunu 50'lik verdiler.50'lik perde bir değişiklik yok diye biliyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by xseaplus Yazıyı Oku
    11.25 de bana telefonda söylediler, kavga etmeye söz bırakmadılar, bizde bu kadar dediler
    Konuştuğumuz oranlara bakarmısınız allah aşkına VİRGÜLDEN SONRAKİ HANE İÇİN PAZARLIK YAPIYORUZ YUUUH.

Alamanyadakiler nasil pazarlik ediyor acep

7. Arkadaslar doviz oran alanlar paylasirsa sevinirim. Donus var

Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    kusura bakmayın bono alıp satmadım hiç,açıkcası gerek duymadım şimdiye kadar mevduat+bist uzun vade gidiyoruz.Fakat şimdi n kolay bono ilgimi cekti yatırım yapmak istiyorum ve araştırma yapıyıorum.
    ben düşüncem şu: 490 binlik bono aldık diyelim bunun günlük getirisi 132tl(bu getiriyi nkolay bono hesaplamadan yaptım)şimdi bonoda fiyat aralıgı 200tl ile 500 bin olduguna göre,her 2 günde bir satıp 264tl daha ekleme yapabiliyoruz.böylece bileşik faiz gibi oluyor.dogrumu anlamışığım?
    Eksik yattigi gun degilde fazla yattigi gun satip yenidem alirsaniz daha verimli olur.

Sayfa 888/992 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •