Sayfa 923/992 İlkİlk ... 423823873913921922923924925933973 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,377 - 7,384 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Vadeli demiş zaten 60 gün vadeli gibi yani.
    Evet o zaman aktifte 2 aydan önce hesaptan para çekilirse çekilen tutar 11,65 ten faiz alıyor diyelim.. Geri kalan para 12,44den devam ediyor

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Goldman Sachs: Merkez Bankası TLâ��deki kaybı durdurabilmek için faiz yükseltebilir.
    Faizden bu sene kimseye hayır yok. Geçen hafta cuma günü 2.98 den nugyo hissesi aldım. Bugün 3.53'ten sattım. Iyi kâr ettim diyordum tam, 3.57'den kapadı. Faize bakınca da bir taraftan, senin barbunyalı sözün aklıma geldi.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,192
     Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Faizden bu sene kimseye hayır yok. Geçen hafta cuma günü 2.98 den nugyo hissesi aldım. Bugün 3.53'ten sattım. Iyi kâr ettim diyordum tam, 3.57'den kapadı. Faize bakınca da bir taraftan, senin barbunyalı sözün aklıma geldi.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Barbunya degil barbun
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,192
     Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    O rakam 360TL dir. 260 falan olamaz.

Fiziki altın işinde, kuyumcular külçe altını %2,5, cumhuriyet altınını %4 düşüğe alıyor. Ancak altının çok arttığı dönemde para yok diyorlar. Kritik zamanda satış rakamının %10 aşağısında dahi fiyat verildiğini duydum. Gerçi döviz büfeleri de dövizi aynı oranda düşüğe alıyorlardı.

Öyle 300-500bin TL lik fiziki altını kolay kolay elden çıkaramazsınız.

Bankaya giderseniz de eksperlerinin olması şart. Eksperimiz il dışında dediler mi kaldınız. Kritik zamanlarda ve oynak günlerde fiziki altının nakde dönüşmesi zor.

Kritik zamanlarda satayım emlak alayım, kredili hisse aldım ödemesi için altın bozdurayım derseniz kendinizi oradan oraya koşarken bulursunuz. Yatıramadığınız hisselerin parası için temerrüde düşmeniz sözkonusu.

Ancak İstanbul'da olanlar kapalıçarşı ile işlerini çözer (idi) Ancak öyle bir durum sözkonusu ki günlerdir kapalıçarşı "kapalı". bir işlem yapamıyorsunuz.

Kapalıçarşı için anlık canlı kamera görüntüsü (sol taraftaki menüden kapalıçarşı kamerasının seçilmesi gerekir):
    https://istanbuluseyret.ibb.istanbul/camera
    Iste bu nedenle gr altin diyorum.
    Fiziki hic satilmayacaksa alinmali ve kup icinde bir agac altina gomulmeli..
    Syg,

5. Her turlu iliskide herseyin temeli guvenden basliyor

6. Zamaninda benim de basima gelmisti....cumhuriyet altinini alirken hic sorun yok !!! Kuyumculardan alip biriktirmistim. Sonra bir is icin bozdurmam gerekti. Kuyumcu kuyumcu dolastim...kimse almak istemiyor...param yok diyor...vs.
    Almaya niyetlene de altini tartiyor kucuk bir miktar eksik buluyor onu fiyattan dusuyor.....
    Altini siz alirken gramaja bakmiyor ama......!!!!
    Aklinizda olsun cumhuriyet falan hangisi olursa olsun mutlaka tarttirin....
    Kuyumcu esnafi mi aman aman...memlekette esnaf deyince bir adim geri cekileceksin zaten !!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

finans piyasaları bu kadar gelişmişken 1000 sene evvel kullanılan şey.ekonomi ve finans öğrenin...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,192
     Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Zamaninda benim de basima gelmisti....cumhuriyet altinini alirken hic sorun yok !!! Kuyumculardan alip biriktirmistim. Sonra bir is icin bozdurmam gerekti. Kuyumcu kuyumcu dolastim...kimse almak istemiyor...param yok diyor...vs.
    Almaya niyetlene de altini tartiyor kucuk bir miktar eksik buluyor onu fiyattan dusuyor.....
    Altini siz alirken gramaja bakmiyor ama......!!!!
    Aklinizda olsun cumhuriyet falan hangisi olursa olsun mutlaka tarttirin....
    Kuyumcu esnafi mi aman aman...memlekette esnaf deyince bir adim geri cekileceksin zaten !!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hele hele Kapalicarsi esnafi mi?
    Illallah dedirttiydi bana 90 li yillarda.
    Syg,

Sayfa 923/992 İlkİlk ... 423823873913921922923924925933973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •