Sayfa 958/992 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Muhtemelen 9,75 yapacaklar.
    1.25 cok değilmi .

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Nkolay mesaj yolladı
    Bu faizlerde son gün 22 Mayıs diye.
    Herhalde dahada düşürecek.
    Belki artıracak neden TL için bu kadar kötümsersiniz anlayamıyorum
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    1.25 cok değilmi .
    10 du +1 11 oldu şimdi 9,75 +1 = 10,75 olacak diyor.

4. Arkadaşlar, buraya yazacağım durum yanlış anlaşılsın istemem. Sadece buna benzer şey yaşayan var mı bugünlerde onu anlayalım.

Bu sabah 10 gibi, kardeşim Aktif te bulunan 49000 dolarını elden almak istediğini, mümkünse yarına hazırlanmasını talep etti. '' kasa durumumuza bakalım biz sizi arayalım '' dediler. Saat 14 de arayarak '' Biliyorsunuz covid19 yüzünden yurtdışı uçuşlar yok. Dolar ABD den uçakla getirilecekti ama Merkez artık haftalık talepleri topluyor ve haftada bir getiriyor , yani size fiziki dolar teslimi zaman alabilir '' dedi. Ne olacak yani deyince '' bir başka ıban verirseniz orya ücretsiz swit yapalım '' dediler.

yani swıft yaparak dolar borcunu diğer bankaya yıkacaklar. Bir de o bankayla mı uğraşacak bu adam . Bu tip olay yaşayan var mı ?

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, buraya yazacağım durum yanlış anlaşılsın istemem. Sadece buna benzer şey yaşayan var mı bugünlerde onu anlayalım.

Bu sabah 10 gibi, kardeşim Aktif te bulunan 49000 dolarını elden almak istediğini, mümkünse yarına hazırlanmasını talep etti. '' kasa durumumuza bakalım biz sizi arayalım '' dediler. Saat 14 de arayarak '' Biliyorsunuz covid19 yüzünden yurtdışı uçuşlar yok. Dolar ABD den uçakla getirilecekti ama Merkez artık haftalık talepleri topluyor ve haftada bir getiriyor , yani size fiziki dolar teslimi zaman alabilir '' dedi. Ne olacak yani deyince '' bir başka ıban verirseniz orya ücretsiz swit yapalım '' dediler.

yani swıft yaparak dolar borcunu diğer bankaya yıkacaklar. Bir de o bankayla mı uğraşacak bu adam . Bu tip olay yaşayan var mı ?
    Hayır. Ama başkalarından duymuştum fakat inanmamıştım. İsterseniz devlet bankalarına veya iş bankası na gönderip denesin

6. bankalar günlük toplantılarında müşteri temsilcilerine, para bizde bir kaç gün kalabilir diye eft edilen paraları kabul etmeyin hamal değiliz biz diyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, buraya yazacağım durum yanlış anlaşılsın istemem. Sadece buna benzer şey yaşayan var mı bugünlerde onu anlayalım.

Bildiğim kadarıyla aktifte swift ücretsiz. Siz bu seçeneğinizi her zaman yapabilirdiniz. Buradaki sıkıntı karşı bankanın $'dan keseceği masraftı Sanki bilmiyorlarmış gibi bir öneri getirmişler tuhaf olmuş...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarıyla aktifte swift ücretsiz. Siz bu seçeneğinizi her zaman yapabilirdiniz. Buradaki sıkıntı karşı bankanın $'dan keseceği masraftı Sanki bilmiyorlarmış gibi bir öneri getirmişler tuhaf olmuş...
    Ben tüm mevzuatı biliyorum, buna rağmen bir ay önce yine buraya yazmıştım ki, ben şahsen 50 bin dolar swıft internetten yapınca, bank melon diye 31 dolar muhabir banka masrafı kesmişlerdi. Ben o parayı 5 günde aldım. Bu defa kardeşim bu durumu yaşamasın diye müşteri temsilcisinden elden almak istedi. Ayrıca , diğer bankalarda da fiziki dolar teslimi zaman alacaksa swıft yapmanın bir anlamı kalmıyor.

Sayfa 958/992 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •