Sayfa 969/992 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,745 - 7,752 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    10 yıllık tahviller 15% geldiğinde, borsada 2. düşüş dalgasında dolar satıp, bist-30 hisseleri toplama zamanı
    2. dalganın corona kaynaklı olacağını düşünüyor musunuz? yoksa teknik analiz mi?

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    2. dalganın corona kaynaklı olacağını düşünüyor musunuz? yoksa teknik analiz mi?
    covidle alakası yok. 15% faize dışardan para geleceğini, yerlinin de doları bir miktar bozacağını düşünüyorum. 15% faize geldiğimizde borsanın 90-93 bandında olacağını, dolarında 7.80 civarında olacağını tahmin ediyorum. Dolardaki tahminim teknik bir seviye.

3. Google'a 1 Papua Yeni Gine parası kaç TL yazıyorsunuz. Sonuç çok enteresan.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    covidle alakası yok. 15% faize dışardan para geleceğini, yerlinin de doları bir miktar bozacağını düşünüyorum. 15% faize geldiğimizde borsanın 90-93 bandında olacağını, dolarında 7.80 civarında olacağını tahmin ediyorum. Dolardaki tahminim teknik bir seviye.
    teşekkürler emeğinize sağlık.

5. https://www.borsagundem.com/haber/in...eriyor/1489440

Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre internetten kiralık veya satılık ev ilanı vermek için belli kriterlere sahip olmak gerekecek. Yetki belgesi olmadan ilan verenleri 25 bin TL para cezası bekliyor

adaletimizi nasıl daha kalkındırırız diye gözleri yorgunluktan bitkin düşen insanlar var

burası çok önemli bu başlıkta paylaşayım dedim.

Anayasaya uygunmu acaba bu karar.herkes malini alip satabilir.bu cok kotu.emlakcilar havadan %6 kazaniyor.

7.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Anayasaya uygunmu acaba bu karar.herkes malini alip satabilir.bu cok kotu.emlakcilar havadan %6 kazaniyor.
    üstadım ciddi misiniz? ben şaşırmıyorum artık normalleşti bazı şeyler. satmayandan komisyon almıyolar en azından

sabır ve dua ile kalın.

8. Enflasyon % 12 (sözde) cds 600 lerde faiz % 7-8..döviz alan da vatan haini oluyor di mi?

Sayfa 969/992 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •