Sayfa 980/992 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,833 - 7,840 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Hükümet bankaların anasını bellemiş diyorsunuz da halk ve vakıf bir yıllık mevduatı 1 günde verdiler cuma günü...

Kriz gelir geçer zaten hep gelip geçmiştirde...

Bankalar ucuz dostum ucuz bu öneri değil tespit..

BİST 30 da ucuz bu da bir tespit...

Teknoloji endeksi kaçtı Covid-19 dan önce şimdi kaç bir bakın ucuz mu mesela ?

Benim elimde evet garan var ama diğer bankalarda olabilir oldu da zaman zaman bu onların şuan ucuz olduğu gerçeğini değiştirmez...

HBU da alsan AKU da aksan içinde Garan olacak ve ucuzdan almış olacaksın bugün olmazsa yarın çıkacak...

Ucuz ne diye sordular bizde ucuzu söyledik..

Yoksa eski postuma bakın orda alkim demişim 2 tavan yaptı...Sasa dedik 2 günde %8-9

Yani ama sor ucuz mu diye değil...

Onur bey mesela gümüş ucuz diyor... ki ucuz...

Siz peki ne diyorsunuz ?
    ben gümüş işini anlamadım son 5 senedir en fazla 20 yi gormüş suan 15 civarı

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    ben gümüş işini anlamadım son 5 senedir en fazla 20 yi gormüş suan 15 civarı
    Gram gümüşten bahsetti Onur bey... sanıyorum onun da zamanı gelecek

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Hükümet bankaların anasını bellemiş diyorsunuz da halk ve vakıf bir yıllık mevduatı 1 günde verdiler cuma günü...

Kriz gelir geçer zaten hep gelip geçmiştirde...

Bankalar ucuz dostum ucuz bu öneri değil tespit..

BİST 30 da ucuz bu da bir tespit...

Teknoloji endeksi kaçtı Covid-19 dan önce şimdi kaç bir bakın ucuz mu mesela ?

Benim elimde evet garan var ama diğer bankalarda olabilir oldu da zaman zaman bu onların şuan ucuz olduğu gerçeğini değiştirmez...

HBU da alsan AKU da aksan içinde Garan olacak ve ucuzdan almış olacaksın bugün olmazsa yarın çıkacak...

Ucuz ne diye sordular bizde ucuzu söyledik..

Yoksa eski postuma bakın orda alkim demişim 2 tavan yaptı...Sasa dedik 2 günde %8-9

Yani ama sor ucuz mu diye değil...

Onur bey mesela gümüş ucuz diyor... ki ucuz...

Siz peki ne diyorsunuz ?
    Israrla aynı şeyi yapıyorsunuz! Bist bataklığına insan çekmeye çalışıyorsunuz. Bir aracı kurumda çalışmıyor ise bir insan bunu neden yapar?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,005
     Alıntı Originally Posted by bartukara Yazıyı Oku
    Israrla aynı şeyi yapıyorsunuz! Bist bataklığına insan çekmeye çalışıyorsunuz. Bir aracı kurumda çalışmıyor ise bir insan bunu neden yapar?
    Belki de cok iyi kalpli hayirsever birisidir, kim bilir??

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5.  Alıntı Originally Posted by bartukara Yazıyı Oku
    Aldığımız fonların %30 u hisse değil mi ortalama olarak? Siz borsaya bu kadar neden karışısınız?

Sizde bir şey söyleyin biz değerlendirelim ben kendi adıma memnun olurum.

Tam tersi aslında elinde TTE gibi riskli şişik bir fon varsa dikkat etsin diyorum bunun nesi kötü?

Ciddi anlamda siz neye yatırım yapıosunuz?

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Belki de cok iyi kalpli hayirsever birisidir, kim bilir??

Syg,
    TL illüzyondur diyen birisi değilim en azından bakınız Alkim...%30 3 günde verdi nasıl bir illüzyon anlayamadım

7.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Aldığımız fonların %30 u hisse değil mi ortalama olarak? Siz borsaya bu kadar neden karışısınız?

Sizde bir şey söyleyin biz değerlendirelim ben kendi adıma memnun olurum.

Tam tersi aslında elinde TTE gibi riskli şişik bir fon varsa dikkat etsin diyorum bunun nesi kötü?

Ciddi anlamda siz neye yatırım yapıosunuz?
    Burası mevduat topiği.. Hisse senedi ve yatırım fonları ile ilgili fonlar mevcut oralarda bu hisseleri, fonları tartışabilirsiniz sn fatih... Nkolay bona 2 ay kalmak şartı ile 11,65 rakipsiz bu arada günlükte

8.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Burası mevduat topiği.. Hisse senedi ve yatırım fonları ile ilgili fonlar mevcut oralarda bu hisseleri, fonları tartışabilirsiniz sn fatih... Nkolay bona 2 ay kalmak şartı ile 11,65 rakipsiz bu arada günlükte
    Farketmedim haklısınız

Sayfa 980/992 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •