Special Days Image
Sayfa 982/992 İlkİlk ... 482882932972980981982983984 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,849 - 7,856 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Cok dogru.
    Master'a basladigimda ilk dersin konusu atom yapisi, elektron, proton vs. idi....
    Yahu ortaokul, lise, universite yillarca okuduk yine mi atom yeter artik deyip bir hafta gititkten sonra master'i birakmistim.....
    Iyiki de birakmisim.....2 yil bosa gececekti...
    Bir cok sirket ise alma kriteri olarak master yapma hatta doktora seviyesini sart kosuyor...bunu hic anlamiyorum...tamamen sacma...
    Tanidigim bir cok master ve doktora yapmis insan var oradan biliyorum.....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bir de devletin parasıyla yurt dışında uyduruk masterlar yapılır oldu halbuki devletimiz adam başı 100K dolara varan masrafı 1 öğrenciye yapacağına okula yatırım yapsa eğitim kalitemiz artardı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,944
     Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    eurobond ile eurobond fonunu karıştırıyorsunuz gibi..
    eurobond faizleri düşerse eurobond fonu kar etmesi gerekmezmi.. tahvil fonlarıyla aynı mantık..
    ayrıca eurobondda stopaj yokken fonunda %10 stopaj vardır..
    Faizler cdslerle birlikte yukselince fonun icindeki eurobondlarin faizleri daha dusuk kalacagindan fiyatlari duser ve getiri oranlari ayni orana cekilir boylece fon degeri de duser, ayni sey yani...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Vakti gelince anlarsin sevgili kardesim..

Syg,
    Sn. Dudu Genel anlamda bir borsa yatırımcısına kur ile şaka yapmayın çarpılırsınız

4.  Alıntı Originally Posted by hello Yazıyı Oku
    Borsada hep kazanacaginizdan bahsediyorsunuz... Sanki borsada kaybetmek yokmu.. coronadan önce bi arkadaşın israrlariyla 30 bin liralik isfin almıştım 1 haftada 15 bine indi.. İyice coşup 300 bin liralık almış olsaydim nolcakti.. Sağlam gitmek iyidir bence ufak ufak alinir satilir ama hurra diye dalmak cok riskli şu ortamda.. Daha ne olacağıni kimse kestiremiyor..Parayi muhafaza etme devri şu gunler

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Düzeltmenin sonlarına geliyoruz kardeşim. Dikkatli olmak lazım. Borsalar iyice şişti. Birkaç güne salmaya başlarlar gibime geliyor.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by hello Yazıyı Oku
    Borsada hep kazanacaginizdan bahsediyorsunuz... Sanki borsada kaybetmek yokmu.. coronadan önce bi arkadaşın israrlariyla 30 bin liralik isfin almıştım 1 haftada 15 bine indi.. İyice coşup 300 bin liralık almış olsaydim nolcakti.. Sağlam gitmek iyidir bence ufak ufak alinir satilir ama hurra diye dalmak cok riskli şu ortamda.. Daha ne olacağıni kimse kestiremiyor..Parayi muhafaza etme devri şu gunler

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşfin demişken tavan yaptı bugün ben yıllardır toplarım borsa yatırımı lök diye yapılmaz

6.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    eurobond ile eurobond fonunu karıştırıyorsunuz gibi..
    eurobond faizleri düşerse eurobond fonu kar etmesi gerekmezmi.. tahvil fonlarıyla aynı mantık..
    ayrıca eurobondda stopaj yokken fonunda %10 stopaj vardır..
    eurobond fonu dediğiniz döviz yükselirken düşer, cds yükselir düşer,cds düşer yine düşer..!!

7.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    eurobond fonu dediğiniz döviz yükselirken düşer, cds yükselir düşer,cds düşer yine düşer..!!
    Anladığım kadarıyla eurobond fonunun fiyatının değişimi için cds oranların hiç değişmeden sabit kalması gerekiyor.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Anladığım kadarıyla eurobond fonunun fiyatının değişimi için cds oranların hiç değişmeden sabit kalması gerekiyor.
    alınacak en son şey, bugünlerde bankalar herkese pazarlamaya kalkıyorlar..

Sayfa 982/992 İlkİlk ... 482882932972980981982983984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •