Sayfa 985/992 İlkİlk ... 485885935975983984985986987 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Valla hocam 72 bine gelmeye hiç niyeti yok. Borsaya bakınca ortada hiç kriz havası yok. Bir şekilde endeksi tutmayı başarıyorlar. Bizde faizde paramızı öldürmeye devam ediyoruz
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Arkadaşlar daha önce söylediğim gibi sabır ve sabır borsa 72.000 civarına düşünce alabilirsiniz, ayrıca bazı kurumlarda tahvil bonolar var faizlerden daha iyi bu dönem para kazanma dönemi değil sadece zarar etmeyin yeter. saygılar.
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ekgyo an itibari ile %9 artıda. Borsacı neyi düşünecek? Birkaç senelik faizi 1 günde aldı eleman
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Aynen oyle likidite tuzagi nokta.Atı su icirmeye goturursunde,su icmeye ikna edemezsin.uzun sure buyume olmayabilir.
    Borsacilar dusunsun birazda
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sizle anlaşamadığımız nokta şu hep kazananlara bakıyorsunuz batanları hiç görmüyorsunuz para sizin nasıl isterseniz öyle devam edin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,982
    Buradakiler bist dustugu zaman, ortam bozukken keyifleniyollar fayizlar artar diye..

Bistciler de fayiz dustugu zaman keyifleniyollar bist yukselir diye..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Arkadaşlar daha önce söylediğim gibi sabır ve sabır borsa 72.000 civarına düşünce alabilirsiniz, ayrıca bazı kurumlarda tahvil bonolar var faizlerden daha iyi bu dönem para kazanma dönemi değil sadece zarar etmeyin yeter. saygılar.
    Sıkın dişinizi az kaldı düştü düşecek düşebilir

6. Borsaya soğuk bakmak yerine tıpkı faiz, döviz, altın gibi bakmak iyidir. Ancak her konu için AYRI BAŞLIK olduğunu düşününce; ısrarla diğer başlığa yazı yazarak rahatsız etmek iyi niyetle ölçülemez. Zaten insanlar ilgi sahalarına giren başlıkları düzenli okuyorlar ve bilgi ediniyorlar.

7. Çok dikkat edilmesi gereken bir süreçteyiz niye kazanamıyorum derken tüm birikimde uçabilir böyle zamanlarda gaza getiren çok olur işte paran eriyor şunu al bunu al şuraya geç diye birikim yapmak çok zordu artık daha da zor olacak o yüzden birikim giderse bir daha yerine konulması imkansız artık sakince izlemede kalın risk alacaksanız da ufak ufak alın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,982
    Kesinlikle katiliyorum aman haa... sizi ham yapallar kurtlar borsada...

Oturun oturdugunuz yerde.. alin az da olsa fayizinizi ve gece rahat uyuyun..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 985/992 İlkİlk ... 485885935975983984985986987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •