Sayfa 253/992 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,989
     Alıntı Originally Posted by emrefad1 Yazıyı Oku
    Sayin Dudu, icimden bir ses paranin bir kismini borsadan dolara cevirmek icin firsat kolladiginizi soyluyor Eurobond dusunceniz devam ediyormu?
    Simdilik degil..
    Once bistten cikmam sonra ucuzdan dolar toplamam lazim..
    En sonunda da, ki kesinlikle tekrar olacagini dusunuyorum, CDS lerin tekrar 450-500 olmasi gerekiyor ki ben de girebileyim..
    Bu defa dolarim yoktu giremedim..
    Bir sonraki turda artik..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. 22 temmuzda belki 3-4 puan düşürür ama 6-7 puan daha sonra artırmak zorunda kalacak. KGF ler şaka değil, gerçekten ödenmiyor. Dün bir firma ile görüştüm, 3-4 belediyeden 1 yıldır alacağım var, alamıyorum dedi. Üstelik dolara göre ciddi zararı var, alsada kgf leri ödeyemeyeciğini söyledi. işbank son 10 günde 0,25 geri çekti. Bence 300-400 geri gelecekse büyük bankalar bunu fiyatlamalı.

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    22 temmuzda belki 3-4 puan düşürür ama 6-7 puan daha sonra artırmak zorunda kalacak. KGF ler şaka değil, gerçekten ödenmiyor. Dün bir firma ile görüştüm, 3-4 belediyeden 1 yıldır alacağım var, alamıyorum dedi. Üstelik dolara göre ciddi zararı var, alsada kgf leri ödeyemeyeciğini söyledi. işbank son 10 günde 0,25 geri çekti. Bence 300-400 geri gelecekse büyük bankalar bunu fiyatlamalı.
    Ekim kasım ayından itibaren faizlerin yükselmesini bekliyorum zaten... Durum ortada..
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    ayrıca faizler ne kadar düşerse düşsün

konut fiyatları artmayacak.

eskiden ev sahibi olmak önemli idi, herkesin evi yoktu

şimdi herkesin evi var..

o zaman ile bu zaman farklı..

zaten konut almasınlar, sanayiye aksın para. betona değil..

kyg,
    Para gelirse betona akıtmaya çalışırlar. İhale olayı...

Sanayi, tarım ve hayvancılık arka planda kalır. Kime ihale vereceksin yada 25 yıl geri ödemeli yapacaksın? İhtimal çok düşük diye düşünüyorum...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

aslında doların fiyatı yok.X..bastıkları için sanki fiyat varmış gibi...palavar....devamlı aşşagı bsıyorlar.yolunsonu palavra....bomba gibi.

6. az önce hesap kapatmak için ıcbc şubeye uğradım dünyanın en büyük bankasına para yatırmak istemez misiniz dendi)
    teklifiniz ne dedim 23.25 90 gün günlük faiz veriyoruz dediler ama 50 bin limitle,üstüne yok,komik değil mi dedim daha üstüne kaç dedim günlükte 21 aylık bağlarsanız da 22 imiş,erdoğan biliyorsun faizleri sıfırlayacak dedi bana,ekonomi haberleri takip ediyorsam eğer.

bu da böyle bir anımdır,hesabı pasifleştirdim çıktım.

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    22 temmuzda belki 3-4 puan düşürür ama 6-7 puan daha sonra artırmak zorunda kalacak. KGF ler şaka değil, gerçekten ödenmiyor. Dün bir firma ile görüştüm, 3-4 belediyeden 1 yıldır alacağım var, alamıyorum dedi. Üstelik dolara göre ciddi zararı var, alsada kgf leri ödeyemeyeciğini söyledi. işbank son 10 günde 0,25 geri çekti. Bence 300-400 geri gelecekse büyük bankalar bunu fiyatlamalı.
    100-150 indirilecekse çetinkaya ne diye görevden alındı,adam zaten yapacaktı bu kadarını,300 yapıp reise selam yollanmazsa tamamen kurgu olduğunu düşeneceğim panikle dolar aldırıp rutini yapınca vatandaşı terste bırakma oyunu.

8.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    100-150 indirilecekse çetinkaya ne diye görevden alındı,adam zaten yapacaktı bu kadarını,300 yapıp reise selam yollanmazsa tamamen kurgu olduğunu düşeneceğim panikle dolar aldırıp rutini yapınca vatandaşı terste bırakma oyunu.
    bence 500 taş. Neticede faiz enflasyonu doğurur

Sayfa 253/992 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •