Sayfa 469/992 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Hazine, TÜFE'ye endeksli tahvil ihalesinde rot dahil 2,9 milyar TL borçlandı

Hazine'nin bugün duzenledigi tahvil ihalesinde net 1 milyar 509,8 milyon TL
    satış yapıldı. İhaleler öncesinde kamu kuruluşlarına ve piyasa yapıcılarına
    yapılan 1 milyar 400 milyon TL net rot satışlarla birlikte Hazine'nin bugünkü
    toplam satış tutarı 2 milyar 909,8 milyon TL 'ye ulaştı.

İhale sonuçları

Hazine Müsteşarlığı, bugün 5 yıl (1750 gün) vadeli, 6 ayda bir kupon ödemeli
    TÜFE'ye endeksli devlet tahvilinin yeniden ihracını gerçekleştirdi. İhalede
    net 1 milyar 509,8 milyon TL satış yapıldı

İhalede; nominal teklif 2 milyar 124 milyon, nominal satış 1 milyar 461
    milyon TL, ortalama minimum fiyat 103.078 TL, ortalama fiyat 103.340 TL,
    ortalama reel faiz 3.99%, bileşik reel faiz 4.03% oldu.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,912
     Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    dolarcılar doları çekip eve koydu heralde
    hiç oran veren yok
    Veya bozup bozup bist'e geliyorlar..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Ben tersini yaptim bu sefer bisti sattim 104 k dan Bayram oncesi 5.48 den bir miktar dolara girmistim bayram sonrasi 5.57 bir miktar daha aldim ..bayram sohbetlerinde ziyaretlerinde konusulan konu ekonomi ve dolardi %90 soyle bir kani var dolari olmayan tl vadesi doldukca dolar alirim dolari olan sa bozmam diyor en az 6.5 olmadica ..kimle konustuysam isci cikarmalari cogaldi clistigimiz sirketlerde diyorlat ..bazi sektorlerde canlilik varken cogu sektorde isler durma noktasinda diye bir genel kani var miltette ...ekonominin acilmasi icinde mecburen 6.5 yapacaklar diye bir gorus olusmus millette ...5.44 ten beri de caktirmadan yukseliyor ayni anda borsaya veriyorlar ..eylul de geldi turist sezonu kapaniyor gurbetciler gitti bayram bitti dolar girisi olmayinca yukari gidis basladi ..

4.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Ben tersini yaptim bu sefer bisti sattim 104 k dan Bayram oncesi 5.48 den bir miktar dolara girmistim bayram sonrasi 5.57 bir miktar daha aldim ..bayram sohbetlerinde ziyaretlerinde konusulan konu ekonomi ve dolardi %90 soyle bir kani var dolari olmayan tl vadesi doldukca dolar alirim dolari olan sa bozmam diyor en az 6.5 olmadica ..kimle konustuysam isci cikarmalari cogaldi clistigimiz sirketlerde diyorlat ..bazi sektorlerde canlilik varken cogu sektorde isler durma noktasinda diye bir genel kani var miltette ...ekonominin acilmasi icinde mecburen 6.5 yapacaklar diye bir gorus olusmus millette ...5.44 ten beri de caktirmadan yukseliyor ayni anda borsaya veriyorlar ..eylul de geldi turist sezonu kapaniyor gurbetciler gitti bayram bitti dolar girisi olmayinca yukari gidis basladi ..
    Bazi sektorlerde canlilik var demişsiniz bunlar hangi sektörler?

1.9 cent seviyesinden bist endeksi satmak süper bir işlem olmuş.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    dolarcılar doları çekip eve koydu heralde
    hiç oran veren yok
    taze oran vereyim o zaman

akbank 175k dolar temdit 2,6 teklif edildi, pazarlıkla 2,75 ile devam edildi.

dolar toplandımı forum üyeleri naptınız

7. arkadaşlar 23.80 lik nkolay bono yu verdik.dolar aldık.onu da karlı bir şekilde devrettik.18 le bono ya geçtik.ama 18 az geliyor.ppf durumları nasıl

8. icbc 3,20 15.08 de bağlamıştım, 35 günlük

Sayfa 469/992 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •