Sayfa 802/992 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Aktifin bonosu da alternatif olarak düşünülebilir

2. Aktifbank da tfx gibi yakında nkolayfx adında uygulama çıkarıyor.
    https://www.aktifbank.com.tr/tr/site...nkolay-fx.aspx

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    orada normal vatandaş işlem yapması için minimum kaç para yatırması gerekli acaba
    1000 lira üzeri

nitelikli yatırımcı için olan bonolar değil bunlar.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    dövizin mevduatlar içindeki payı % 40 lara düşmeden bir halt olmaz dolarda..
    cari fazla verirken çalışır o sistem, cari açık vermeye başladığında dolar tatlı tatlı, acıtmadan yukarı gider. Günü geldiğinde faiz artırmazsanız, azar.

5. MB sının faiz indirimi sonraki, USD ve Bist beklentilerim... Haklı çıkmışım. Paylaşmak istedim.. Abone olursanız memnun olurum.

Teşekkürler...

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    1000 lira üzeri

nitelikli yatırımcı için olan bonolar değil bunlar.
    Ben bilgilerimle aktif bank bireysel girdim yatirim işlemeleri aktif bono işlemlerini altında; aktif bono ,kuponlu ,artan fazili bono seçeneği var ama al seçeneği yok. nitelikli olabilir mi eskiden 500ustune veriyorlardi.

Komik olan bir sene boyunca %10 getireye tamah olmak degilmi?ne firsatlar var belkide?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ben bilgilerimle aktif bank bireysel girdim yatirim işlemeleri aktif bono işlemlerini altında; aktif bono ,kuponlu ,artan fazili bono seçeneği var ama al seçeneği yok. nitelikli olabilir mi eskiden 500ustune veriyorlardi.
    olabilir.
    kısıtlı miktarda olanlar herkese açık oluyor. kalanı nitelikliler için.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 802/992 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •