Sayfa 690/992 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Önce bankaya dilekçe ile başvuracaksın. Hayır diyecek ardından TBB hakem heyetine gidilecek. Krediye ek böyle bir ürünü zorla sattılar. Almazsam ekranları kredi başvurusunda ilerlemiyormuş (Ziraat bana öyle demişti). İlerlesin diye kabul ettim. Şimdi ilerledi. Paramı geri istiyorum.

Kaynak önemli
    bu yöntemle hayat sigortası ve expertiz ücretini geri alabildiniz mi?

2. dolarda yeni oran alan var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    dolarda yeni oran alan var mı?
    %3.15 100kUSD'ye kadar geçerli burgan dijital.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. iyi aksamlar bir sorum olacak mesela 2 milyon luk hesabinizi kapattiniz baska bir bankaya bu parayi nasil bir defada transfer ediyorsunuz tesekkurler.

5.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    bu yöntemle hayat sigortası ve expertiz ücretini geri alabildiniz mi?
    Ekspertiz ücreti zaten bağımsız değerleme firmasına gidiyor geri alamazsınız. Bireysel kredi sözleşmesini imzalıyorsunuz. Sözleşme hükümleri doğrultusunda hayat sigortasını geri alamazsınız.
    Konut, taşıt ve tüketici kredi komisyonlarına BDDK bir standart belirledi yani binde 5 komisyon kesiyor tüm bankalar. Bunu da geri alamazsınız.

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Forumdaşlar , 60kUSD bozup TL mevduata dönmeyi düşünüyorum. Ancak zamanlama olarak sizce:

Şimdi mi? (12 Aralık toplantısı öncesi) Koşul: TL mevduat nispi yüksek (düşüğün yükseği)

Yoksa 12 Aralık toplantısı sonrası mı? Koşul : TL mevduat eğer bir faiz indirimi gelirse nispi düşük ama döviz kuru nispi yüksek

12 Aralık'ta faiz indirmeme olasılığı da var, bu durumda TL mevduat faizi sabit kalıp döviz aşağı bakılanabilir.

Sizce döviz satışı için 12 Aralık beklenmeli mi?

Selamlar,
    Para piyasası fonları şuanda mevduat karşılığı olarak yaklaşık %14,5 getiriyor.
    Bence faizler bir kademe daha inecek.
    Borçlanma araçları fonu da bu kapsamda prim yapabilir.
    Ben şahsen döviz tutmuyorum, bir süre de dövizde fazla hareket olacağını tahmin etmiyorum.
    O yüzden bana göre, bir an önce dövizden çıkmak mantıklı gibi geliyor bana.
    YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Para piyasası fonları şuanda mevduat karşılığı olarak yaklaşık %14,5 getiriyor.
    Bence faizler bir kademe daha inecek.
    Borçlanma araçları fonu da bu kapsamda prim yapabilir.
    Ben şahsen döviz tutmuyorum, bir süre de dövizde fazla hareket olacağını tahmin etmiyorum.
    O yüzden bana göre, bir an önce dövizden çıkmak mantıklı gibi geliyor bana.
    YTD.

12. Aralık önemli. Tcmb bir hata yapar ise süreç bozulabilir. O nedenle ben dövizden çıkmak konusunda sadece kısa vadeli bir süreç öngörüyorum. Her an tetikte olmak gerekecek. Bu da huzursuzluk demek. Yapacak bir şey yok.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. Kasım ayı Enflasyonu 0,36 çıkmış 11 aylık %11,01 Aralık sonu 11,5 a bağladılar işi eğer yerseniz hayırlı olsun vatana millete

Sayfa 690/992 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •