Sayfa 705/992 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Dustu dustu 2 kurus dustu

2. Koşa koşa borsaya veya altına hücum artık başka bir seçenek kalmadı

3. 10Aralık

Burgan %13.75 91 gün 250k
    Burgan %12 91 gün 500k+

6 Aralık

Odea %12.20 45 gün 250k+

10 Aralık
    Odea 500k+ Teklif %11.85 (kabul edilmedi)
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Değerli forumdaşlar hiç gümüş le ilgili birşeyler duydunuz mu dedikodulara göre dünyadaki en büyük derecelendirme kuruluşlarından bir kaç tanesi çok büyük miktarda gümüş topluyormuş mevduattan para kazanamayınca artık neler konuşup sorar olduk allah bizlere yardım etsin enflasyondan bile parayı koruyamayacağız saygılar

Enflasyona karsi en iyi ilac hurma.

6.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Değerli forumdaşlar hiç gümüş le ilgili birşeyler duydunuz mu dedikodulara göre dünyadaki en büyük derecelendirme kuruluşlarından bir kaç tanesi çok büyük miktarda gümüş topluyormuş mevduattan para kazanamayınca artık neler konuşup sorar olduk allah bizlere yardım etsin enflasyondan bile parayı koruyamayacağız saygılar
    Ben takip ederim. Sert hareketleri vardır. Güzel yerden alırsanız iyi para bırakır. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Değerli forumdaşlar hiç gümüş le ilgili birşeyler duydunuz mu dedikodulara göre dünyadaki en büyük derecelendirme kuruluşlarından bir kaç tanesi çok büyük miktarda gümüş topluyormuş mevduattan para kazanamayınca artık neler konuşup sorar olduk allah bizlere yardım etsin enflasyondan bile parayı koruyamayacağız saygılar
    Çok oynaktır. Tersi çok pistir. Ne borsaya, ne dolara benzer. Adamı bezdirir ama çıkarken de iyi kazandırır

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8. 23,50 oranla 7 ay bağladığım mevduat dönüşüm ocak ayının ikinci haftası.Paramın üçte ikisi mevduatta kalanı borsada.Sanırım yine öyle devam edeceğim.Ocak ayında 9-10 aylık mevduat yaparım burada ki faiz kaybını borsada telafi ediyorum.Sepet yapmak en mantıklısı mevduat+dolar+borsa.Borsayı iyi takip edince sağlam kağıtlarda iyi kazanç bırakıyor bir kaç aydır.

Sayfa 705/992 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •