Sayfa 847/992 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu hafta şubeden ( vezneden ) yüklü nakit alan var mı ? Misal 40 bin dolar çekmek için ne yapmak gerek ?
    Şubeyi 1 gün önceden arayıp bilgi verin hazırda olmayabilir.

2. Bugün bloomberght de öğle Ali Çağataya konuşan SUR yapı ceo su '' millet can derdinde iken bankaların mevduat faizi ödemesi kabul edilemez. Faiz ödemeleri kaldırılmalı. '' diyor. Sonra da kendine yontarak '' bizim 2 AVM kapatıldı, bunun güvenliği, suyu- eltriği var. bakımı masrafı var. Kirada alamıyoruz. Devlet zararımızı karşılasın '' diyor. Aynı adam , benim tasarrufuma ödenen faizi kabul etmiyor ama kendi şahsi zararını devletten istiyor.

faiz kalksın ki dandik inşaatlarını satacak ortam oluşsun. Bunlar ekrana çıkıyor ama işsiz, garibanı seslendirecek olanlara bırakın ekranı tıwıtter bile yasak.

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Şubeyi 1 gün önceden arayıp bilgi verin hazırda olmayabilir.
    Önceden öyle yapıyorduk ama şimdi yarım gün çalışıyorlar. Acaba bir değişiklik oldu mu diye şeyttirmiştim.

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Önceden öyle yapıyorduk ama şimdi yarım gün çalışıyorlar. Acaba bir değişiklik oldu mu diye şeyttirmiştim.
    Yarım gün çalışıyorlar belki 2 günü bulur siz pazartesi arayıp sorun en iyisi.

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bugün bloomberght de öğle Ali Çağataya konuşan SUR yapı ceo su '' millet can derdinde iken bankaların mevduat faizi ödemesi kabul edilemez. Faiz ödemeleri kaldırılmalı. '' diyor. Sonra da kendine yontarak '' bizim 2 AVM kapatıldı, bunun güvenliği, suyu- eltriği var. bakımı masrafı var. Kirada alamıyoruz. Devlet zararımızı karşılasın '' diyor. Aynı adam , benim tasarrufuma ödenen faizi kabul etmiyor ama kendi şahsi zararını devletten istiyor.

faiz kalksın ki dandik inşaatlarını satacak ortam oluşsun. Bunlar ekrana çıkıyor ama işsiz, garibanı seslendirecek olanlara bırakın ekranı tıwıtter bile yasak.
    Bankadaki paranı istemediğin dua et, bu kadar yüz buldular astarı da isteyecekler tabiki...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bugün bloomberght de öğle Ali Çağataya konuşan SUR yapı ceo su '' millet can derdinde iken bankaların mevduat faizi ödemesi kabul edilemez. Faiz ödemeleri kaldırılmalı. '' diyor. Sonra da kendine yontarak '' bizim 2 AVM kapatıldı, bunun güvenliği, suyu- eltriği var. bakımı masrafı var. Kirada alamıyoruz. Devlet zararımızı karşılasın '' diyor. Aynı adam , benim tasarrufuma ödenen faizi kabul etmiyor ama kendi şahsi zararını devletten istiyor.

Bir de merkez faizi sıfıra indirsin dedi ya koptum o anda )))

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,989
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    şaka yapıyorsunuz sanırım. Bu oran için imzaya bile yorulmam.
    Ben de...

Alirim dolarimi koyarim eve.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Onlar ongörüsüz yaptiklari yatirimi bedava faizle kurtarmaya calisiyorlar.amma behude.

Sayfa 847/992 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •