Sayfa 460/992 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Dolartl patron cildirdi. bir alana bir bedavaul.. euro dolar bile dusuyor.dxy yukari tl nasil degerleniyor.
    İşin sırrını çözdüler simyacılar gibi dolarımı basıyorlar acaba darphanede

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu dolarin fiyat olusumu nasil bilen var mi .hisse senedinde kademelerde saticilar var vs.misal biri cikip deseki ben 400 milyon dolar alacagim 5.57 den alabilirmi hepsini .yoksa o fiyattan o miktarda bulamayabilir mi .

3. Burganda digital 23.90 dan 3 ay baglamistim.suresi dolunca acaba yine burgan digital oranindan mi baglarim yoksa ..normal subedeki mevduat oranindan mi ..

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bu dolarin fiyat olusumu nasil bilen var mi .hisse senedinde kademelerde saticilar var vs.misal biri cikip deseki ben 400 milyon dolar alacagim 5.57 den alabilirmi hepsini .yoksa o fiyattan o miktarda bulamayabilir mi .
    Yayarak alırsanız yükselmez her hafta yerli alıyor günbegün değişim yok

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

5.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Burganda digital 23.90 dan 3 ay baglamistim.suresi dolunca acaba yine burgan digital oranindan mi baglarim yoksa ..normal subedeki mevduat oranindan mi ..
    Burgan dijital oranını şube verdiyse yine şubeden almanız gerekir sanırım. Eğer şube hesabınız kapatılmış ve dijital hesabınız açılmışsa yeni mevduatınızı dijitaldeki güncel orandan bağlarsınız. İsterseniz emin olmak için küçük bir miktar para gönderin burgan hesabınıza günlük vadeli hesap açın güncel oranla karşılaştırın.

6. Ben netten actim hesabi .kurye geldi..evet mantikli dediginiz.. yarin bir parayollayayim. Hesaba 20.50 den acarsa .is cozulmus olur.
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Burgan dijital oranını şube verdiyse yine şubeden almanız gerekir sanırım. Eğer şube hesabınız kapatılmış ve dijital hesabınız açılmışsa yeni mevduatınızı dijitaldeki güncel orandan bağlarsınız. İsterseniz emin olmak için küçük bir miktar para gönderin burgan hesabınıza günlük vadeli hesap açın güncel oranla karşılaştırın.

7. 16 Ağustos Cuma 10:00 SANAYİ ÜRETİMİ HAZİRAN'DA YILLIK YÜZDE 3,9 DÜŞTÜ, ÖNCEKİ YÜZDE 0,3 DÜŞÜŞ

16 Ağustos Cuma 10:02 SANAYİ ÜRETİMİ HAZİRAN'DA AYLIK YÜZDE 3,7 DÜŞTÜ, ÖNCEKİ YÜZDE 1,3 ARTIŞ

8. Hazine yedi ayda yasal borçlanma limitini aşmış

http://www.hakanozyildiz.com/2019/08...borclanma.html
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 460/992 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •