Sayfa 214/992 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim cevap için. Mecbur geçeceğiz buna ya da Burgere zira İng kesin düşürür yakında. Düşürmese aslında çok memnunum İng e turuncu'dan.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Faiz günlük işler ama bileşik değil ilk günkü fiyat üzerinden faiz devam eder.

2. Merhabalar, bugün itibariyle tamamen burgerin %24.1'lik lokkuum faisine geçtim.
    Normalde bankaya gidip pazarlık yapıp parayı bağladıgımızda bir hesap cüzdanı veriyorlardi, internetten işlem yaptığım için öyle bir hesap cüzdanı alamadım.
    Diyelim 2 gün sonra burger bank battı, birşey oldu bana paramı ödeyemedi.
    Ben paramın burgerde oldugunu nasıl kanıtlayabilirim?
    Yoksa kanıtlamama gerek yok, BDDK'da tüm veriler yedekleniyor mu?

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Hia Yazıyı Oku
    Merhabalar, bugün itibariyle tamamen burgerin %24.1'lik lokkuum faisine geçtim.
    Normalde bankaya gidip pazarlık yapıp parayı bağladıgımızda bir hesap cüzdanı veriyorlardi, internetten işlem yaptığım için öyle bir hesap cüzdanı alamadım.

BDDK da hepsi var
    İhtilaflı durumda zaten sizin elinizdeki kağıt parçası değil BDDK kayıtları esas alınır.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,875
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    hangi şirketler onlar? Bildiğim kadarıyla kuyular kendimizin.
    Evet hangi şirketler yabancı olanlar? Ben de hepsi bizim şirketler sanıyordum..
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Hia Yazıyı Oku
    Merhabalar, bugün itibariyle tamamen burgerin %24.1'lik lokkuum faisine geçtim.

İsterseniz herhangi burger şubesinden hesap cüzdanı alabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    BDDK da hepsi var
    İhtilaflı durumda zaten sizin elinizdeki kağıt parçası değil BDDK kayıtları esas alınır.
    Evet BDDK da her türlü kayıt vardır !!! İmara el konulduğunda , hesap cüzdanlı mevduatımızı 5 yılda taksit taksit aldık. Emekli olduk, zorunlu tasarruf fonundaki parayı iade edecekler ya, diyorlar ki '' siz maaş mutemedinden onaylı icmal bordronuzun bir nüshasını getirmelisiniz ki , biz ne kadar paranız birikmiş görelim '' Lanet olsun dedim, bıraktım. nerede görülmüş icmal bordrosunun bir suretinin verildiği. Ama devlete borcun varsa, 15 yıl önceden 10 kuruş eksik ödeme felan 20 yıl sonra da olsa faiziyle alırlar.
    Bu mevduat garantisi felan devede kulak. ALLAH düşürmesin öyle durumlara. Düşenin dostu da parası olmaz.

7. Arkadaşlar , yarın akşam elime 350 bin tl. geçecek. Döviz dışında bir yatırım öneren var mı ? Faizler hangi bankada daha iyi ?

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar , yarın akşam elime 350 bin tl. geçecek. Döviz dışında bir yatırım öneren var mı ? Faizler hangi bankada daha iyi ?
    Syn ressam Boyp treni vardı kaçtı aylık %4 kazanç vardı, mevduat olarak burger, icbc, turkish başı çekenler.

Sayfa 214/992 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •