Sayfa 258/992 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by canx34 Yazıyı Oku
    sn green , sizin mevduat sonu ağustosta yanlış hatırlamıyorsam.. 20,50 oranı şuan beğenmiyorsunuz ama, sizin vade sonu ağustosda bu oranlar imkansız hale gelecek gibi görünüyor.. o zaman yaklaşımınız ne olacak ? ytd
    Geçen sene bu zamanlarda hayatımda ilk defa 16.50 oran görüp tüm paramı teb e götürmüştüm günlük takip edip vay anasını güzel getiri geliyo diyip kendi kendime gülüyordum sonra zaten 30 u gördük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    DenizBank bile 23 veriyor yapı kredi ısrarı nedir?
    Harbiden bu Denizbank ın oranı şuan günlük 23 ise zaten başka şehirdeki bankalarla uğraşmaya değmez Denizbank evime çok yakın ama hoşgeldin süresi nedir bir de Aşağı yukarı değişken mi ?

3.  Alıntı Originally Posted by NacromantiA Yazıyı Oku
    Harbiden bu Denizbank ın oranı şuan günlük 23 ise zaten başka şehirdeki bankalarla uğraşmaya değmez Denizbank evime çok yakın ama hoşgeldin süresi nedir bir de Aşağı yukarı değişken mi ?

Şimdi baktım 22.50 ye düşmüş kaptan hesap oluyo sanırım 90 gün hoşgeldin var ama Aşağı yukarı değişken yine alternatifbank en iyisi kalıyo şuan için

Alıntı Originally Posted by NacromantiA Yazıyı Oku
    Şimdi baktım 22.50 ye düşmüş kaptan hesap oluyo sanırım 90 gün hoşgeldin var ama Aşağı yukarı değişken yine alternatifbank en iyisi kalıyo şuan için

deniz hesap var sabit 30 gun bosta para yok 22,5 .

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,896
    Daha önce paylaşılmış mıydı bilmiyorum ama Burganda da enflasyona endeksli hesap varmış. Dikkatimi çeken şey stopajdan bahsetmemiş. Hiç oran alan oldu mu acaba?

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/b...i-mevduat.aspx
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Fıl mk 23.77% günlük
    25.00% 84 günlük

7. Dolar ve altın alımı için son 7 gün

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Dostlar şuan yurtdışından bildiriyorum.Paramızın değeri hint parasından hallice olmuş.Sn dudu’nun tabiriyle illuzyonun had safhasindayiz.Bulgar ve Sırbistan pahalandi diyordum derken şuan Münih’te marketten sandvic yiyoruz.)) Otoban paralari keza hirvattan itibaren geçirgen vaziyette. Yaşancak yer olarak ve fiyat olarak sırbistan uygun gozlemledigim kadariyla.
    Haberlerden gördüğüm kadarıyla faizlerde seri indirimler başlamış.Nkolay 25,15 lerden 24,62 lere gelmiş .buyuk bankalar zaten daha düşük.
    Euro veya Dolar geliri ile DTH hesabı olmadan yaşanmaz.
    Ayrıca Avusturya’da kaldigımiz aile bile bizim
    Politikaya cok hakim .Onlar bile durumun kötu gittigini söyluyor.
    Herkese bol kazançlar.iyi tatiller dilerim.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 258/992 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •