Sayfa 759/992 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Iste anlayan kendini belli ediyor
    Kafkaf ustad bu isi biliyor...
    Est. Bildiklerimi paylaşıyorum. Yanlışlarımı benden daha bilgili arkadaşlar düzeltir, bende öğrenmiş olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Selamlar...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Est. Bildiklerimi paylaşıyorum. Yanlışlarımı benden daha bilgili arkadaşlar düzeltir, bende öğrenmiş olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Selamlar...
    Sizin gibi elit insanlarla fikir alis verisi yapmak cok guzel.tsklr

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sizin gibi elit insanlarla fikir alis verisi yapmak cok guzel.tsklr
    Ben teşekkür ederim. Selamlar...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by fukara Yazıyı Oku
    dünkü faiz düşüşü sonrası bugün cuma olmasına rağmen dolar ve altın önemli bir yükseliş yaşadı. artık insanlar mevduattan umudunu kesti..sen kredi faizlerini düşürüyorsun ama milletin parası dolarda altında borsada..krediyi neyle verecen bakalım.
    https://twitter.com/Merkez_Bankasi/s...224767488?s=19

Anladığım kadarı ile faiz indirimi sonrası TL yatırımcısı döviz alınca TCMB piyasadan 5 milyar TL likidite çekmeye karar vermiş. Dövize kayabilecek TL yi piyasadan çekmek istiyor şeklinde yorumladım.

5. Albayrak: Stopaj muafiyeti tl yatırım kararı için önemli parametre değil

6. Ykb. 900k usd için 1.85 verdi, ben de parayı çekip kasaya koymaya karar verdim. İşin tadı kaçtı artık komisyon artışı negatif faiz derken. Abuk sabuk adamları finanse edip bankaları besliyoruz. %1.5 net için bu kadar kasmaya gerek yok. Ben kazanamayıp cebinde para olmayanı finanse edeceksem bankaya gerek yok. Alır paramı önüme koyarim. Bu paraları calışa çalışa ter akıtarak kazandık. 3 kurus verecekler diye 5 milyon parayı cebinde 5 lira olmayan adamın emrine vermem.

7.  Alıntı Originally Posted by Gil-Galad Yazıyı Oku
    Ykb. 900k usd için 1.85 verdi, ben de parayı çekip kasaya koymaya karar verdim. İşin tadı kaçtı artık komisyon artışı negatif faiz derken. Abuk sabuk adamları finanse edip bankaları besliyoruz. %1.5 net için bu kadar kasmaya gerek yok. Ben kazanamayıp cebinde para olmayanı finanse edeceksem bankaya gerek yok. Alır paramı önüme koyarim. Bu paraları calışa çalışa ter akıtarak kazandık. 3 kurus verecekler diye 5 milyon parayı cebinde 5 lira olmayan adamın emrine vermem.
    Sizin gibiler son 1 yıldır oldukça çoğaldı. Bir kısmı da Londra'da hesap açıp orada tutmayı tercih ediyorlarmış...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,925
     Alıntı Originally Posted by Gil-Galad Yazıyı Oku
    Ykb. 900k usd için 1.85 verdi, ben de parayı çekip kasaya koymaya karar verdim. İşin tadı kaçtı artık komisyon artışı negatif faiz derken. Abuk sabuk adamları finanse edip bankaları besliyoruz. %1.5 net için bu kadar kasmaya gerek yok. Ben kazanamayıp cebinde para olmayanı finanse edeceksem bankaya gerek yok. Alır paramı önüme koyarim. Bu paraları calışa çalışa ter akıtarak kazandık. 3 kurus verecekler diye 5 milyon parayı cebinde 5 lira olmayan adamın emrine vermem.
    Bu is para ile degil sira ile..
    2018 Agustosdan sonra 1 sene mevduatci kraldi biz bistciler surunurken...
    Hep dedik ki ne ucuz kaldi onu arastirin..
    Kacanin pesinden kosmayin..
    Hem mevduati hem de bisti yedirmezler..
    Uzun baglayan geri donuste bir yariya dusmus mevduat faizlerine bakacak bir de biste bakacak, yasli gozlerle bu da gitmis diyecek...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 759/992 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •