Sayfa 676/992 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Dovizle 250 gecse nasil oluyor
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Maalesef açamıyor. Toplam mevduat büyüklüğü 250k'yı geçmemesi gerekiyor.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    1 yıl mevduatı bağlamak hem de 12.5'tan bana mantıklı gelmiyor. Başka yerde beklerim 1 yıl yine de o kadar uzun mevduat yapmam. En uzun 3 ay bağlarım parayı. Burgan 250k sınırını arttırsa da rahatlasak. Nedir bu 250k olayı anlamadım gitti. Neden 250 k bir de?
    Aslında 14,5 olarak düşünmek lâzım cünkü bunda stopaj kesintisi yok.Faizlerin de hızla 10 lara gittiği bir ortamda.
    Zaten bugün aradım 11,75 e düşürmüşler.
    Hoşgeldin de 13,50 ye.
    Benim de pek içime sinmiyor oranlar ve vade ama.Olmazsa bist i biraz daha izleyip sağlam birkaç hisseye uygun giriş yapmak da geçiyor aklımdan.

Geçen yıl ne güzel tam zirveden yakalayıp faiz oranlarını 1 yıl vadeli atmıştım.Stopaj kesintisinden de muaf yapmışlardı o dövizin ateşi yükseldiği günlerde.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. fiba usd hoşgeldin kiraz %3.5. 5000 vadesizde kalıyor,faizlendirilecek usd max. 150k. bu hesaba göre 154k koyarsanız epey avantajlı oluyorsunuz. 60 gün süresi var.

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Aslında 14,5 olarak düşünmek lâzım cünkü bunda stopaj kesintisi yok.Faizlerin de hızla 10 lara gittiği bir ortamda.
    Zaten bugün aradım 11,75 e düşürmüşler.
    Hoşgeldin de 13,50 ye.
    Benim de pek içime sinmiyor oranlar ve vade ama.Olmazsa bist i biraz daha izleyip sağlam birkaç hisseye uygun giriş yapmak da geçiyor aklımdan.

Geçen yıl ne güzel tam zirveden yakalayıp faiz oranlarını 1 yıl vadeli atmıştım.Stopaj kesintisinden de muaf yapmışlardı o dövizin ateşi yükseldiği günlerde.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Eğer mevduat faizi daha da düşerse full dolarize olmayı düşünebilirim. Ya da altın+dolar yapıp beklerim vadelide.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Maalesef açamıyor. Toplam mevduat büyüklüğü 250k'yı geçmemesi gerekiyor.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    500,000 tl için
    249 - 249 olacak şekilde

6.  Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    500,000 tl için
    249 - 249 olacak şekilde
    Burgan dijital İlk başladığında dediğiniz yapılabilirdi. Belirli bir doygunluğa ulaştıktan sonra izin verilmiyor artik dediğiniz şekilde.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Burgan dijital İlk başladığında dediğiniz yapılabilirdi. Belirli bir doygunluğa ulaştıktan sonra izin verilmiyor artik dediğiniz şekilde.
    ahaa
    siz dediyseniz doğrudur üstadım çok zaman oldu mevduat yapmayalı

8.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Eğer mevduat faizi daha da düşerse full dolarize olmayı düşünebilirim. Ya da altın+dolar yapıp beklerim vadelide.
    Neredeyse yakında paranızı sakliyoruz güvende diyerek bankalar bizden faiz isteyecek bu gidişle.
    Burg. 14,10 ile 3 aylık baglayacagim .internet sitesindeki oranı degismezlerse eğer başvuruyu netten yaptım bakalım.

Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 676/992 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •