Sayfa 89/992 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 705 - 712 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. akbank

30 k....%3....temdit....32 gün...

2.  Alıntı Originally Posted by Mert1972 Yazıyı Oku
    Ben gittim görüştüm Ziraat ve Halk sizin dediğiniz gibi Vakıfbank öyle yapmıyor o yüzden sordum ben de arkadaşa
    Yalnız sözleşmede yazan aynen diproyal arkadaşımın dediği gibi, Vade sonu verilen sabit faiz oranı ile vade in dolduğu tarihteki yıllık tüfe + 4 puan prim toplanıp iki oran karşılaştırılır hangi oran yüksek ise o verilir yazıyor. Tatil dönüşü bankaya gidip tam net bi öğrenmek lazım

3.  Alıntı Originally Posted by Mert1972 Yazıyı Oku
    Ben gittim görüştüm Ziraat ve Halk sizin dediğiniz gibi Vakıfbank öyle yapmıyor o yüzden sordum ben de arkadaşa
     Alıntı Originally Posted by vecdi Yazıyı Oku
    Yalnız sözleşmede yazan aynen diproyal arkadaşımın dediği gibi, Vade sonu verilen sabit faiz oranı ile vade in dolduğu tarihteki yıllık tüfe + 4 puan prim toplanıp iki oran karşılaştırılır hangi oran yüksek ise o verilir yazıyor. Tatil dönüşü bankaya gidip tam net bi öğrenmek lazım
    Muhtemelen vakıf'ta diğerlerinden farklı değildir ancak banka çalışanının bilgisi bu konuda gelişmeye açıktır diye düşünüyorum...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Şimdi aradım mt ni, evet bilgisi eksik anladığım kadarı ile verdiği bilgi ile sözleşmenin farklı olduğunu söyledim, belki değişmiştir ben bir araştırıp sana tekrar dönüş yapıcam abi dedi, bakalım netice ne olacak. %99 sözleşmede yazan dır tatbiki esas olan. Yani enflasyon %23.5 den fazla olursa 4 puanlık risk primden tamamlanır üzeri.

5. Ara dönem (aylık) ödemeli yıllık mevduat ürünü arıyorum.Banka/oran bilgisi paylaşacak arkadaşımız varmı?Enflasyon korumalı ürünlerde ara ödemeli olunca sabit faiz garantisi olmuyor.23.50 civarı oran bulabilirsem yıllık bağlayacağım her ayda faizini alırım.

6. https://www.vakifbank.com.tr/enflasy...px?pageID=2699
    Hesap 1 benimki 7. Madde durumu netleştiriyor, enflasyon verilen sabit oran 23.5 in üzerinde olursa farkını alıyoruz sıkıntı yok.

7.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Ara dönem (aylık) ödemeli yıllık mevduat ürünü arıyorum.Banka/oran bilgisi paylaşacak arkadaşımız varmı?Enflasyon korumalı ürünlerde ara ödemeli olunca sabit faiz garantisi olmuyor.23.50 civarı oran bulabilirsem yıllık bağlayacağım her ayda faizini alırım.
     Alıntı Originally Posted by vecdi Yazıyı Oku
    https://www.vakifbank.com.tr/enflasy...px?pageID=2699
    Hesap 1 benimki 7. Madde durumu netleştiriyor, enflasyon verilen sabit oran 23.5 in üzerinde olursa farkını alıyoruz sıkıntı yok.
    Sn yolgider içinde 3 numara mantıklı olsa gerek değil mi?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Şekerbank temdit 20k dolar 3.5 ten bağlandı

Sayfa 89/992 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •