Sayfa 988/992 İlkİlk ... 488888938978986987988989990 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,897 - 7,904 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Arkadaşlar bir umut Osmanlı menkulde bonolara bakayım dedim bir de ne göreyim oranlar banka oranlarına düşmüş yuh dedim kendi kendime özel sektör bonoları oranları da çok kötü bekleyeceğiz sabırla başka yapacak bir şey yok şuan da

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    aktif rasyo saçmalığı yüzünden faizler bu kadar düşük hale geldi bankaların bunu sürekli sürdürebilmesi imkansız belli bir süre sonra kalkacak mudi açısından ise sabırlı olma zamanı çünkü nereye giderse gitsin ateşten gömlek giymiş olacak son sözü corona söyler ilacın kısa vade de bulunacağını düşünüyorsanız girin riskli enstrümanlara zengin olmak garanti
    beklentiler hiç iyi değil insanlar ben de dahil her şey güzel olacak diye inancımız var ama virüs ufak kaçamakları bile hemen değerlendiriyor. Mesela salı ve çarşamba günleri vaka sayısı artıyor sebebi bir önceki haftasonu bunalan insanlar pazartesi salı dikkat etmiyor sosyal mesafe ve temizlik işine

bu da demek ki yaz tatili seyahatler açılırsa otobüs uçak vs. virüs hızlıca yayılabilir.
    dikkatli olmak lazım

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    oran almadım ancak kamu bankalarının özellerden bir puan civarında daha fazla verdiklerine dair bir iddia dolaşıyor araştırmak lazım
    teb deniz vs. bir ümitle baktım gidik oranlar

4. Tesekkurler arkadaslar

5. Sizce önümüzdeki toplantı da faizleri tekrardan düşürürler mi? ne dersiniz?

6. N kolaya göre evet 0,25 düşürürler

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    oran almadım ancak kamu bankalarının özellerden bir puan civarında daha fazla verdiklerine dair bir iddia dolaşıyor araştırmak lazım
    en fazla 9.00..
    stopajı çıkınca 7.65.. 2030 vadeli eurubond getirisi 7.47..

8.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    en fazla 9.00..
    stopajı çıkınca 7.65.. 2030 vadeli eurubond getirisi 7.47..
    faizlerde şimdiye kadar görülmemiş bir anomali oldu aktif rasyo bir taraftan mb hala faiz indirecem diyor öte taraftan bakalım 22 mayısta nasıl bir karar çıkacak faiz indirip arkadan swap anlaşması mı açıklanacak acaba ? bir taşla iki kuş vurmayı seviyoruz bu ara ! öte yandan diğer yatırım araçlarını tercih etmeye kalksan hangisine ne zaman atlayacaksın ? parası olan herkesin kafası çok karışıktır şu an

Sayfa 988/992 İlkİlk ... 488888938978986987988989990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •