Sayfa 698/992 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Aslinda sacimizi bile kendimiz kesersek yilda 300 kayme kara geciyoruz
    2 yıl önce 50 tl ye almıştım. O zamandan beri berbere gitmem, hem abiminkini, hem kendi saçımı kendim keserim.

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2. senelerdir hacet kağıdı ihtiyacımı , geldigeliyor hepsinerede falan gibi internet sitelerinden hallederim... tek kalemde 6 aylık mal çekerim... zamanı verimli kullanmalı
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Burgan dijital 13,75
    Nkolay bono 13,75mk
    PPF'ler 12,50
    Burgan dijital'den hesap açılmıyor bir türlü şube müşterisiyiz diye yazı çıkıyor, gidip hesabı mı kapatmak gerekiyor ne saçma iş anlamadım.

Dolarda yeni oran varsa yazsin...

5. Fiba, $, 1.000.000'a ve 6 aya kadar, yeni para

Saygılar.
    Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,956
     Alıntı Originally Posted by Epicurist Yazıyı Oku
    Fiba, $, 1.000.000'a ve 6 aya kadar, yeni para

Saygılar.
    Oran nedir??

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. Pardon, , 3

Saygılar.
    Saygılar.

8. İyi akşamlar,formu uzun süredir takip ediyor ve bilgileniyorum. Burgan bank ile yaşamakta olduğum sorunu sizlerle paylaşmak isterim.4 gün önce sım kartım değişti ve bankalar sim blokesi uyguladı.İş,Enpara,Cepteteb gibi banlar da blokemi maksimum 2 dakika içerisinde hallettim ve işlemlerimi internetten sorunsuzca yaptım.Burgan a gelince cagrı merkezini aradım,bende whatsap üzerinden ıslak imzalı,kimlik fotokopili dilekce istediler,ehliyetin fotokopini printledim altına da dilekçeyi yazıp gönderdim.Sonra başladım beklemeye,sorun çözülmeyince tekrar bankayı aradım,ehliyet fokokopisi geçerli değilmiş.Ben hesabı bile ehliyet le açtım,bankalardan ehliyetle para çekiyor tüm resmi dairelerde bile tc numaralı islak imzalı ehliyeti kullanıyorum ama SIM blokemi kaldıramıyorum ki bunların hiçbir tanesine de gerek olmadığını yıllardır biliyorum.Yorumu size bırakıyorum.Bilginiz olsun istedim.Bakalım kaç gün daha bekleyecek,bankadakı paramı ne zaman havale edebileceğim.

Sayfa 698/992 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •