Sayfa 22/992 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Aslında tapu işlemlerinde tapu takası kullanmak en güzeli.
    Parayı verdim, devretmedi falan sıkıntısı, fiziki para taşıma sıkıntısı olmuyor.

https://www.taputakas.com.tr/
    Bu hafta taputakası ilk kez kullanacağım .Umarım becerebiliriz biraz karışık geldi bana uygulama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    burası forum. bilgi alış verişi yapılan yer. link yapıştırma yeri değil. bence moderatörler de sadece link yağıştırmaya sistemsel engelleme getirebilir. yok link çöplüğüne dönüyor.

sadece linki copy paste yapmak bile size zahmet oluyorsa bence hiç yapmayın. link içeriğiyle ilgili bişeyler yazıp yorumunuzu katmanız da foruma zenginlik katacaktır.
    yorumunuz yoksa da en azından haber başlığını yazın. sizin yapacağınız bir yazı bin kişiye ekstra iş çıkarıyor.

bu arada meslek ve yaşınızı öğrenebilir miyim? ona göre cevap vermeye devam edeceğim.
    Havacılık ve savunma sanayii den emekli yöneticiyim. Halen londra merkezli bir firmaya danışmanlık hizmeti vermekteyim. Çalışmaya devam yani... Senin meslek ve yaşını öğrenebilir miyim?

Araştırmadan herşeyi hazır bulmak isteyen bir nesil yetişmiş malesef. Linke tıklamayı ekstra iş olarak görüyorsan tıklama, emek verip haber bulup gönderen kişiye müdahale etme ve emeğine saygı göster. Unutma, herkes senin gibi sadece okursa forumda kim paylaşım yapacak?

Bu esnada, senden de forum başlığı ile ilgili bir iki paylaşım bekliyoruz. Bu sayede foruma zenginlik katarsın, şu ana kadar bana ve modaratör e fikir vermekten başka birşey yapmadın.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

şu anda reel faiz var diye kabul edebiliriz.24 faiz>18 enflasyon.doların cok artıcagını inanmıyorum.sene sonu belki....
    graphlerde sene sonu gosteriyor.fed faiz indirecek fiyatlanıyor artık.vur patlasın çal oynasın

4.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    şu anda reel faiz var diye kabul edebiliriz.24 faiz>18 enflasyon.doların cok artıcagını inanmıyorum.sene sonu belki....
    graphlerde sene sonu gosteriyor.fed faiz indirecek fiyatlanıyor artık.vur patlasın çal oynasın
    Resmî enflasyon ile gerçek enflasyon farkı ne kadar peki

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Bu hafta taputakası ilk kez kullanacağım .Umarım becerebiliriz biraz karışık geldi bana uygulama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hiç gerek yok bankandan tapu sahibinin adına bloke çek hazırlattırırsan sıkıntı olmaz. Yalnız kesinlikle tapu sahibi haricinde vekili kardeşi veya emlakçı adına hazırlatmayın. Şubenizi ararsanız size yardımcı olacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    geçmiş senede paranız dolarda olup değerlenmişse veya bir şekilde değer kaybetmemişse dediğiniz doğru ama diğer türlü para devalue olduktan sonra eski zararı çıkartmaya çalışıyorsunuz yoksa değer artışı olmuyor. bu açıdan dediğinize katılmıyorum.

Syg.

7.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Havacılık ve savunma sanayii den emekli yöneticiyim. Halen londra merkezli bir firmaya danışmanlık hizmeti vermekteyim. Çalışmaya devam yani... Senin meslek ve yaşını öğrenebilir miyim?

Araştırmadan herşeyi hazır bulmak isteyen bir nesil yetişmiş malesef. Linke tıklamayı ekstra iş olarak görüyorsan tıklama, emek verip haber bulup gönderen kişiye müdahale etme ve emeğine saygı göster. Unutma, herkes senin gibi sadece okursa forumda kim paylaşım yapacak?

Bu esnada, senden de forum başlığı ile ilgili bir iki paylaşım bekliyoruz. Bu sayede foruma zenginlik katarsın, şu ana kadar bana ve modaratör e fikir vermekten başka birşey yapmadın.
    çalıştığınız sektörü sormadım, mesleğiniz yani mezuniyetinizi sordum. lisans yüksek lisans bölüm vs.

yaş ilerledikçe insanlar karşındakinin söylediğini anlamamakta direniyor.

link yapıştırıp geçmek kolay olanı. fakat siz linkin içeriğiyle ilgili bir cümle yazmış olsanız ekstrdan bin kişiyi gereksiz tıklama eyleminden kurtaracaksınız, bunu anlamamakta neden direttiniz onu anlayamadım. “üşeniyorum, link içeriğini anlamadım veya yorumlayamıyorum” diyebilirsiniz.

geçmiş sayfalara bakarsanız yaptığım paylaşımları görebilirsiniz. sanırım forum başlığına ilişkin paylaşım yapan birkaç kişiden biriyim. link içeriğine ilişkin bilgi paylaşmaya üşenen biri araştırma yapmadan sadece önyargılı yorum yapmak beklenir zaten.

ben size neden paylaşım yapıyorsunuz demiyorum, demedim. yaptığınız paylaşıma ilişkin bilgi veren bir cümle yazmanızı tavsiye ettim sadece.

elektrik elektronik mühendisi ve hukukçuyum. doktora tezimi yazıyorum. orta yaşlardayım.

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku

örnek paylaşım aşağıdaki gibidir.

Perakende Satış Endeksleri, Nisan 2019
    Perakende satış hacmi bir önceki yılın aynı ayına göre %6,9 azaldı

http://www.tuik.gov.tr/PreHaberBultenleri.do?id=30789

Sayfa 22/992 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz