Sayfa 28/992 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Yılsonu %10 faizler 12 teknik düşüş başladı.domatestede düşüş var.
    Hıyar fiyatlarında da genel bir düşüş gözlüyorum

Halk düşen enflasyonla beraber hıyarı eline almaya başladı

3. Arkadaşlar bu gün aldığım oranlar;
    * 600k- Aktif bono 32-89 gün %24 (%10 stopajlı)
    * 100k ve üzeri-Odebank bono %25,09 mevduat karşılığı(%15 Stopajlı)
    * Odea Oksijen %24 120 güne kadar (5 bin boşta bekleyecek şekilde)
    * %24,66 akportföy ppf ALE kodlu.(%10 stopajlı)

4. Gerçi Faiz alanı ama borsa takip eden arkadaşlar olduğu için burada sormak istedim, şu anda en iyi (İşlem hızı-mt iletişimi-komisyon-extra ücretlendirmeler vb.)yatırım şirketi konusunda tavsiye niteliğinde yardımcı olmalarını rica edeceğim. Özelden de gönderebilirler. Bir yakınım ziraat yatırım ile çalışıyormuş ama memnun olmadığı için portföyünü taşımak istiyor.

5. Bu arada iki yıllık gösterge faizi 22'nin altına geldi MB'nin faiz indirimi için eli güçlenmeye başladı.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku

7.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Dudu reis ne diyorsun bu dolara Fed etkisi mi yoksa ekonomi nin kuculdugu için dolara talep olmaması ve herkes dolar alırsa 10_12 olucak diye herkesin söylediğinin tersi olması mi ? her ikisi de var gibi sanki ama 2.şik daha kuvvetli gibi...endeks öngörü nedir gitmisken bir 100 000 olim der mi yoksa 96000 döner mi ? 94000 de bosalttik tüm eldeki bist 30 hisslerini elde birtek hisse kaldı orda da yaklaşık 3 yıllık mevduat kazancını aldım %54 kar var 2 ayda ...sen devam mi temettü hisselerin de ? Temettü hisseleri de yalan oldu temettuyu veren birdaha yukarı suremiyor temettu alan zarar ediyor ...tek bir istisna hisse oldu oda isyatirim temettu verdiği seviyeye geri döndü kısa sürede ..

avcı fıkrası
    Bir kazanın kaymakamını yemeğe alırlar ve yemeğe kaymakam yazı işleri müdürünü de yanına alır, almasının tek sebebi kaymakam fazla yalan atarmış. Kaymakam yazı işler müdürüne demişki Ben fazla atarsam kamışıma ip bağlıyacağım, ipin bir uçunu sana vereceğim. Sen de çekersin, ben de anlar dorumu düzeltirim. demiş ve yemekten sonra av muhabbeti açılmış bizim kaymakam dayanamayıp av maceralarını anlatmaya başlamış.
    Bir gün dağda avlanırken önüme 50 kurt çıktı ve ben çiftemi çekip 30 tanesini vurdum. deyince yazı işler müdürü ipi çeker kaymakam 30 tane yoksa bile 20 tane vardı.der yazı işleri müdürü yine ipi çeker kaymakam 20 tane yoksa bile 15 tane vardı.der yazı işleri müdürü ipe asılıp çekmeye devam eder kaymakam : Koparsan bile 15 in altına inmem. der.

8. Vakıf 30k yenileme 22.60 32 gün.
    Samsun'dan taze 1 saat öncesine ait.
    Aslında iş 801 e geçirtecektim kardeşimi maaş hesabı da orada miktar düşük kolaylık olsun diye ama alışkanlıklar öne çıkıyor değiştiremiyorsun görüşleri,
    Aynı buradaki bazı üyeler gibi..

Sayfa 28/992 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •