Sayfa 618/992 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Geçen ay paramın bir kısmını 5.80 den dolar yapmıştım. Aslında amacım 5.60 , 5.65 civarından girmekti. Bir türlü denk gelmedi. 3 hafta boyunca dolar 5.70 - 5.80 arasında gidip geldikçe alamadığım Tl mevduat faizini de düşündükçe biraz pişman olmuştum ve 5.85 civarına gelince tekrar tl mevduata geçerim diye düşünüyordum. Bugün vade günüm, dolar 5.91 civarında ve kararsızım.
    (Biliyorum bizim gibi küçük yatırımcı kısa vadede pek kazanamaz. Dolar yapıp unutmak gerekiyor ama dediğim gibi 5.60 civarında alamadığım için insan tedirgin oluyor )

2.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Fonlar vadeli mevduat tan ne kadar fazla getiri veriyor arada pek fark yok gibi doviz altin borsa.. tl mevduat cazip olmaktan cikti epeydir borsa caziplesiyor yavas tan ben doviz poziyonumu ciktikca azaltip borsa dan azar azar kademe ye basladim fazla degil tabi 100_200 lot toplaya toplayala dibi ve tepeyi bulamayiz nede olsa burasi bist bir bakarsin aksama +2 kapamis ..gundem normallessin de bana hisseler ucuz kaldi dunya borsalari na yetismesi icin endeks olarak %15 yukari yapmasi lazim hisse bazli daha iyi getiriler olabilir tabi ..risk severler icin tabi borsa acemilere gore biryer degil saygilar.
    Kira sertifikası fonlarına bir bak istersen bu aralar iyi getirisi var. Risk derecesi de düşük...

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Geçen hafta yazmıştım tekrar edeyim
    Piyasa çalkantılı zamanda hisse, tahvil içeren fonlardan uzak durun ağzınız yanar.
    Bir süre altın+kira sertifikalarına döndüm.
    Ytd
    Hocam kira sertifika getirisi ne kadar şu an

4.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Kira sertifikası fonlarına bir bak istersen bu aralar iyi getirisi var. Risk derecesi de düşük...
    Hic bilgim olmadigi bir alan yine de sagolun .

5. Faiz inmez mola olur bence gundem normallesme den indirmezler piyasa abd den yaptirim gelecegi satin aliyor su an ..bazi yerlerde rusya ve suriye ordusu ile catisma riski var ondan piyasa kotu denilmis ama oylr birsey olmaz kaldi ki rusya zaten operasyonu onaylayan taraf daha once ki 2 harekat ta suriye ordusu geldi de noldu 2 top atisi gorunce tuyduler oda bos beklenti ...su an tek yukarda ki beklenti ile ilgili piyasa hareketleri .

6. Barbun un adresi fırın paranın borsa

7. Dudu reis isini bilir benim gibi ufak ufak tirtikliyor dur eski kurtlar isini bilir gecen yilda turkiye yi batiracam bilmem ne yapacam noldu 1 bakana giris yasagi 2_3 sektore vergi yukseltmesi ...hadi kapatsin bizim bankalarin sendikasyon topladigi abd bankalari da para yerine pecete kagidi tahsil edecek haralde ya da milyar dolarlari elden ucakla gemiy le alacak haralde yav guluyorum sadece bunu yapacak herif en basta avrupa sonra da kendi ekonomisini de batiracagini bilmiyor haralde

Yaptırım felan hikaye

Sayfa 618/992 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •