Sayfa 41/992 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Alıntı Originally Posted by olgunus Yazıyı Oku
    Sn malkov aktif bono günlük ürün olmadığı için 32 gün üzeri bu orandan açabilirsiniz 0.25 fazlasının sebebi günlük olmamasıdır.
    250k ya da verirler mi aktif bonoyu alt limit varmi?
    Son düzenleme : paramanya; 19-06-2019 saat: 02:49.

Merkez repoyu 24 ten 23 indirmiş di ordan kullandirmismi fonlama kaçtı bugün bilgisi olan varmı?

3.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    250k ya da verirler mi aktif bonoyu alt limit varmi?
    Veriyorlardı önceden şimdide verirler bol kazançlar.

4. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's Investors Service 18 Türk bankasının kredi notunu düşürdü. Görünüm negatif kaldı.

https://www.bloomberght.com/moody-s-...usurdu-2225980
    distance

6.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Gedik,Tacirler iyi ve hızlıdır .Mt leri bilgilidir ve müşteri ile ilgilenirler .
    Bankalardan işyatırım,akyatırım ve hsbc tavsiye ederim .İng bank da 4.gelir .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Teşekkür ederim. Tacirler kafasına daha çok yattı gibi. Beni de bu saatten sonra yoldan çıkarıp borsaya sokacak diye korkuyorum. Eskiden evet borsa çok daha iyi bir yatırım aracıydı ama şu an bana riskli bir yatarım aracı geliyor. Ama cazibesi de yok değil hani.

7. https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...265740291?s=19

Yaptırımların neler olacağı önemli. Ekonomiye etkisini belirleyecektir.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. FED sanki bu toplantıda faize dokunmayacak gibi bir ortam oluşmaya başladı piyasaların üzerinde. Trump bu durumu Powell üzerinde görevden alma yönünde baskı oluşturarak çözmeye çalışıyor gibi. Bakalım görelim. Trump mı Powell mı ?

Sayfa 41/992 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •