Sayfa 506/992 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,050
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Qnb nasil?
    Ben de teb'i hic sevmem.
    Syg,
    Ben de sevmem . İş görüşmesine gitmiştim, pek memnun kalmamıştım.
    Ama dijital bankacılıkta baya iyiler. Avrupa ve ABD'deki birçok bankadan ileri altyapısı.
    Teb; cepteteb sayesinde güzel (ücretsiz eft-ortak atm-yararlı kampanyaların olması; Yatırım olarak; ,TEB vadeli altın hesabı/ TEB fx ,Dolarla altın ve gümüş alım-satımı
    Qnb: Teb ve denizbankla ortak atm anlaşması var. Yine Enpara olmasa QNB son zamanlarda çok iyi değil . Hesap işletim ücreti alıyorlarmış ,sanırım(!).

Daha önceden dediğim gibi hem acı süprizlerle karşılaşmamak hemde kampanyalardan yararlanmak için ücretsiz kredi kartları
    Freecard (Akbank)
    Fixcard (QNB)
    Enpara (QNB)
    World eko (Yapıkredi)
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

qnb ücretsiz fix card ını kullandım kısa süre. 16 tane otomatik ödeme tanımlıydı. Her faturadan 10-15 tl , bir takım isimler altında ücret aldıklarını gördüğüm ilk extre de derhal iptal ettim, ücretli olan card finans a dönmüştüm. Ağustos da 165 tl yıllık kart ücretini yapıştırdılar bu sene. Ama ücretsiz kart da , faturalar kanalı ile bunun biraz daha fazlasını her ay alacaklardı.

Ayrıca ücretsiz kartlar da taksit ile ödeme yapılamıyor. enpara ve fixcard dan yaşadım.

Vov hesap ta bir kereye mahsus diyor yani bir ay sonra vade dolunca %19 tekrar vermiyo diye anladım doğru mudur?

Nbono dada 250k bağladık sonra bozdurdum 10k çektim para lazım , sonra kalanı tekrar bağladım bu sefer oran düşüyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
     Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Nbono dada 250k bağladık sonra bozdurdum 10k çektim para lazım , sonra kalanı tekrar bağladım bu sefer oran düşüyor mu?
    düşer, hepsini bozmana gerek yok ihtiyacın kadarını boz yani 10k...
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

7.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Vov hesap ta bir kereye mahsus diyor yani bir ay sonra vade dolunca %19 tekrar vermiyo diye anladım doğru mudur?
    3 ay sabit verir.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    3 ay sabit verir.
    17,25 verdi ykbnk az önce, garan dan haber bekliyorum

Sayfa 506/992 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz