Sayfa 696/992 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Findeks mobil 3 gün ücretsiz.
    İlgilenenler varsa deneyebilirler.
    https://www.findeks.com/kampanya/fin...obil-yenilendi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,882
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Faizin Doğuşu ve Yasaklanışı

''Bir süre sonra çiftçilerin hepsi daha düşük muhafaza bedeliyle aynı hizmeti sunan tefecileri tercih etmeye başlayınca din görevlileri faizin iyi bir şey olmadığını ve yasaklanması gerektiğini dile getirdiler ve yasaklanması için hükümdarlara baskı yaptılar.

Tapınak rahipleriyle başlayan faize karşı yaklaşım tek tanrılı dinlerde güçlenerek devam etti. ''

https://www.mahfiegilmez.com/2019/11...nn-oykusu.html
    Menfaat dunyasi
    Fais haramdir diye cigiran din adamlari megerse faisi icaad edenlermis..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. QNB Den özel müşteriden çıkıp alt segment select müşteri olacağım .

Markete 1000 tl iade yapıyor yılda 5000 tl harcamaya fena değil aslında değil mi

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,882
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    QNB Den özel müşteriden çıkıp alt segment select müşteri olacağım .

Markete 1000 tl iade yapıyor yılda 5000 tl harcamaya fena değil aslında değil mi

Size Özel Tüm Market Harcamalarınızda %20, yıllık toplamda 1.000 TL İndirim!

Select ile tüm market alışverişlerinizde anında %20 indirim sizi bekliyor! Siz de hemen Select müşterisi olun, CardFinans Nakit banka kartınız ile yapacağınız tüm market harcamalarınızdan aylık 83 TL yılda toplam 1.000 TL tasarruf edin!*

Market İndirimi Kampanya Koşulları
    Select koşullarını sağladığınız süre boyunca her ay market sektöründeki alışverişlerinizde %20 indirim ile ayda 83 TL’ye, yılda toplam 1.000 TL’ye varan indirim kazanabilirsiniz.
    Bu ayrıcalıktan sadece Select üyesi olduğunuz sürece* yararlanabilirsiniz.
    Kampanyadan yalnızca CardFinans Nakit bireysel banka kartı ile yararlanabilirsiniz.
    Select‘e dahil olduğunuzun ertesi günü indirim fırsatından yararlanmaya başlayabilirsiniz.
    Yapılacak indirimler sonrasında size SMS ile bilgi verilir.
    Market harcamalarınızdan faydalandığınız alışverişler hesap hareketlerinizde orijinal işlem tutarı ile yer alır, kazanılan indirimler hesabınıza iade edilir.
    Select koşullarını sağlayamadığınız ayda, ilgili ay için indirim fırsatından yararlanamazsınız.
    Toptan gıda alışverişleri ve marketlerin elektronik kasalarından yapılan alışverişler dâhil değildir.

Vadesizde para tutturacak, derdi o sanirim...

Syg,

5. Bakalım bankalar önden mi yükledi indirimi?? Bu hafta belli olur

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    QNB Den özel müşteriden çıkıp alt segment select müşteri olacağım .

Ozel musteri limiti olmak icin ne kadar mevduat tutmak gerekiyor...qnb de ilginc ve hic yakismayan bir uygulama var ablamla ben ayni segment musteriyiz .onda iphone var bende android.u phonelerede ayricaliklar diye bir bolum var indirimler hediyeler vs hepsi gozukuyor.bende yok .bankaciya sordugumda androidlere sonra gelecek o uygulama dediler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,882
     Alıntı Originally Posted by Stajyer Yazıyı Oku
    Bakalım bankalar önden mi yükledi indirimi?? Bu hafta belli olur
    Ben Mehmet Bahceli usulu onden yapti diyorum.
    Arkadan yapsa mevduatci dagilirdi..
    Syg,

8.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ozel musteri limiti olmak icin ne kadar mevduat tutmak gerekiyor...qnb de ilginc ve hic yakismayan bir uygulama var ablamla ben ayni segment musteriyiz .onda iphone var bende android.u phonelerede ayricaliklar diye bir bolum var indirimler hediyeler vs hepsi gozukuyor.bende yok .bankaciya sordugumda androidlere sonra gelecek o uygulama dediler.
    25-125 select

125-350 First

350-1500 First plus

1500 üstü private

Evet androidde gözükmüyor o segment benim telefonda gözüken valide hanımda gözükmüyor .

Bir de mevduat olmasına gerek yok her türlü birikim olur .

Hisse senedi eurobond tahvil fon mevduat altın vs hiç farketmiyor .

Gerçi şube ve müşteri temsilcisi illa mevduat diyor kendisi hedefleri için inanmayın onlara genel müdürlüğü arayın onlar size detaylı bilgileri verirler

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 696/992 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •