Sayfa 10/216 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
    Park mavera reklamlarına güvenip yaklaşık 10 gün önceden para yatırıp alanla hiç bunlara kanmayıp gelip tahtadan hem de çok daha ucuza alan arasında bir haksızlık oluşmadı mı şimdi? ne anlamadım ben bundan. önceden alanların yerinde olmak istemezdim

2. Çok güzel bir uygulama, insanlar küçük birikimlerini sertifika alıp bir daire de hisse sahibi olacak buraya kadar çok düzgün ama üç yıl sonra teslim edilecek bir daire fiyatı 600 bin liraya tekabül ediyor ama şu anda bitmiş daire fiyatı okadar zaten, ky nin birikimlerini üç yıl sonra nasıl bir kazanç bekliyor? Mesela bugün hissesini aldığınız bir daire üç yıl sonra TOKİ tarafından yapılacak müzaide de 1 milyon liraya alıcı bulabilirmi? Hiç sanmıyorum ama umarım yanılıyorumdur . Daha uygun fiyatla arz etselerdi bence talep daha yüksek olurdu

Lenovo X2-EU cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kesinlikle katılıyorum. Prensip ve düşünce olarak çok faydalı bir proje. Fakat yatırımcı düşünülüyorsa, dairelerin daha uygun fiyatlanmış olmasını beklerdim. Zira zaten kampanyayı "daireye topraktan girmek" gibi bir ifadeyle yürüttüler, fakat daire fiyatları hiç de topraktan giriliyor gibi gözükmüyor.

2+1 daireyi 500-600 bin TL'ye satın alacaksınız ve daire 3 yıl sonra teslim edilecek. Bunun yerine 5 yıl vadeli 0 faiz konut kampanyalarından faydalanmayı daha mantıklı görüyorum. Veya kredi ile alınan dairenin kiracıya verilmesi gibi yöntemler..
    Site içerisinde olması gibi kesin bir kıstasınız yoksa da zaten aynı bölgede çok çok daha uygun fiyatlara daire bulma imkanı var.

Her şeye rağmen umarız yatırım yapmış olan tüm dostlar bekledikleri getirileri elde eder ve bu işten karlı çıkarlar

4. Arkadaşlar borsada hangi kodlarla işlem görüyor bu sertifikalar. yazabilir misiniz.

Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar borsada hangi kodlarla işlem görüyor bu sertifikalar. yazabilir misiniz.
    Basliktaki kodla

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 42,20 den 200 lot daha aldım. Düştükçe kademe kademe alacağım.
    42,50 altına satanlar zararına satıyor.

7. istedikleri kadar zararına satış yapabilirler.
    Bu zararına satış yapanlar kişiler ise satış dalgası bir süre sonra durur. Yükseliş gelir.
    Bu zararına satış yapanlar kurumsal fonlar alışa geçtiklerinde çok ama çok daha yukarıdan almaları gerekecektir.
    Açığa satış yapan spekülatörler varsa aradıklarını bulamayacaklar çünkü gayrimenkul olduğu için satmayız.
    Maliyeti düşürürüz 3 yıl sonra piyasa fiyatı da yükselmiş olur güzel kar ile ayrılırız.

Aslında düşmesi mantıksız ama bu gözler neler gördü nelere tanık oldu daha önce benzer olaylarda. 42.50 dan alan birinin 1 hafta sonra aşağı fiyattan satması için ne gibi bir neden olur ? Ya hesap bilmeyen kasap `tır bir yerlerine girecektir masat, yada ikinci şık, ki ben bu olasılığa daha faza görüyorum, sertifikalar şimdi bu fiyattan satanlara aşağılardan iskontolu olarak verilmiştir.

Sayfa 10/216 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •