Sayfa 101/216 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    iyi gidiyor. pirinci çinden ithal almak gerekli. yağı da arabistandan. selamlar.
    Betonu yada 3-5 yıl sonra teslim edileceği ! söylenen betonun sertifikalarını`da halka IRZ dan almak lazım dimi !...

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Betonu yada 3-5 yıl sonra teslim edileceği ! söylenen betonun sertifikalarını`da halka IRZ dan almak lazım dimi !...
    Dostum sende amma takıntılıymışsın, hala halka arz'dan bahsediyorsun, sektörün genel bir sorunu var, muhtemelen ezbere araştırmadan parayı gömdün,şimdide çatacak yer arıyorsun,al sana gönlünü rahatlatacak bilgi, yanlış araştırmamış isem arsa fiyatları 1439tl metrekare fiyatı, eğer 90m2 daireye gömdüysen parayı, arsa payı herhalde hatırladığım kadarı ile 55 olması lazım. 79145 tl eder, daire başı masraf, dairenin maliyeti yaklaşık 250K civarı(sitede olduğu için), yani muhtemelen 300-350k maliyet olması lazım her bir 90m2 dairenin şirkete. adamlar yaklaşık 150k kar ile hesap edip halka arz etmişler, algısı vergisi derken muhtemelen 100K bir kar potansiyeli var şirkete, bu kadar hayıflanmana gerek yok, eğer sektör düzelirse teslim tarihinde dairen 700K olur. tek kaybın 2020'ye kadar kira kazancın olmaz. HAYAT HAYIFLANMAYACAK KADAR KISA. KEŞKELERİN OLMASIN. ytd saygılar
    yanlış düşünüyorsun diyorsanda sen bir

3. yanlış düşünüyorsun diyorsanda sen bir hesap yap bizde öğrenelim, Topik'i ağlama duvarına dönüştürmüyelim. bilgi paylaşalım öğrenelim. YTD,Saygılar

4. 01.08.2017 tarihli yeni Kap raporları mevcut.Sertifikaya konu bölümlerin ilerleme durumu % 19.84.Park mavera 3 genel ilerleme durumu % 15.254 şekliinde belirtilmiş.

5. Aşağdaki linkte de inşaat firmasının kendi sattığı (sertifikadan ilgisi olmayan)dairelere ait fiyatlar bildirilmiş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/621930

Alıntı Originally Posted by Mr.No.Name Yazıyı Oku
    Dostum sende amma takıntılıymışsın, hala halka arz'dan bahsediyorsun, sektörün genel bir sorunu var, muhtemelen ezbere araştırmadan parayı gömdün,şimdide çatacak yer arıyorsun,al sana gönlünü rahatlatacak bilgi, yanlış araştırmamış isem arsa fiyatları 1439tl metrekare fiyatı, eğer 90m2 daireye gömdüysen parayı, arsa payı herhalde hatırladığım kadarı ile 55 olması lazım. 79145 tl eder, daire başı masraf, dairenin maliyeti yaklaşık 250K civarı(sitede olduğu için), yani muhtemelen 300-350k maliyet olması lazım her bir 90m2 dairenin şirkete. adamlar yaklaşık 150k kar ile hesap edip halka arz etmişler, algısı vergisi derken muhtemelen 100K bir kar potansiyeli var şirkete, bu kadar hayıflanmana gerek yok, eğer sektör düzelirse teslim tarihinde dairen 700K olur. tek kaybın 2020'ye kadar kira kazancın olmaz. HAYAT HAYIFLANMAYACAK KADAR KISA. KEŞKELERİN OLMASIN. ytd saygılar
    yanlış düşünüyorsun diyorsanda sen bir
    Henüz parayı HAYALE gömecek kadar akıl sağlığımı yitirmedim merak etmeyin siz . Ha ! birde maliyet filan deyip hesap yapmayın ortada henüz teslim edilmiş bir şey yok. Bir son nokta ,bu ülkede sonradan pişman olmamak için parayı peşin peşin verirken çoook ama çook iyi düşünmek gerek. Hadi hayırlı işler...

7.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Adama loser diyosun da sertifika daha işlem görmeden yere göre sığdıramayan sonunda da zararla oturan sensin.

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Madem sen bizim zararda olduğumuzu biliyorsun;
    adamın dalga geçer gibi 28-29 lu rakamları telefuz etmesine düşüş yazmasına birşey demiyorsun
    ben loser dediğim için bana laf söylüyorsun aklınca.
    Zararda olduğun için kızgınlıklamı bana söyledin yoksa elinde sertifika yokken adamı haklı gördüğün için mi söyledin ?
    farkındaysan karşılık verip hakaret edip dalga geçmek için yazmadım seni anlamaya çalıştığım için yazıyorum.

Sayfa 101/216 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •