Sayfa 111/216 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    30'da bekliyorum.
    Aman pahalıya alıp mutsuz olmayın hep `happy` kalın .

2. 36.30 dan çıkmıştım, pes ettirdi. dünyanın sonu değil dedim, iyi zarar ettim kendi çapımda. üzüldüm.
    cıkınca hektaş,çimsa, thy ve orge aldım. şimdi 34.90'ı görünce iyi ki de çıkmışım. yönünü aşağı çevirmiş. ev alacaklara bişey demem de,ev alamayacaklar zor para kazanırlar. çok beklemek gerekecek. Arada girip bakıyorum aramızda duygusal bir bağ oluştu ama bu işin düzelmesi zaman alacak. Yine de kalacak olanlara hayırlı kazançlar diliyorum.

3. sayın himmet Karadağ'a uzun tweetlerim sonucu kendisi bana diret mesaj yollama ihtiyacı duydu.kısaca sertifika en güvendiğim yatırımlardan birisi diyor.toki güvencesinde olan yatırımın tamamlandığında herkesin kazançlı olacağını söylüyor.bende 42.5 tl den 34.5 tl ye aralıksız gelen bir sertifikada iskontolu satışın olup olmadığını sordum kendisine.bu kadar öve öve bitiremediğimiz bir yatırım kaleminde hiç sorumluluk hissetip hissetmediğini sordum.herşey olacağına varır anlayışını dillendirip kenara çekilmek sorumluluk sahibi insanların erdemi midir diye sordum.ama yazdıklarıma epey içerlemiş anlaşılan kendisi.ama yine de söyledim çıkıp açıklama yapın eğer ki vicdanınız rahatsa hatalı biz küçük yatırımcılar isek özür dilemesini de biliriz diye.

4. Bugün neden yükseldi ki şaşırdım...
    Kim aldı?

5. Bugün biri 3+1 daire aldı galiba, 900 bin işlem hacmi olmuş, şuncacık alım bile yükseltmeye yetiyor. Banka kağıtlarında her gün yüz milyonlar dönüyor, bu kadarlık alım bir kuruş oynatmaz fiyatlarını.
    Bu kadar sığ hisse iyi değil, birinin kafasına esse günde %5-10 oynatabilir her iki yönde de.

6. Yarın belki pzrtesi de yükselir 37.5ten ya da 38den (en fazla) dönerek bir taban daha yapar bu sefer 33 hatta belki 32. Trade fırsatı olarak değerlendireceğim yine. Ytd

7. Borsa yükselirken bu hissenin düşmesi çok ilginç...Önümüzdeki dönemde borsada düzeltme olursa ne olacak..Kayabaşında ve Bahçeşehirde binlerce birikmiş ev stoğu olduğu söyleniyor..Bu hissenin geleceği ne olacak merak ediyorum..

Bu arada konut faiz oranları son 2 aydır aylık %1 üzerine geldi ve konut kredisi kullanımı belki yarı yarıya düştü..

Bence faiz oranları düşmedikçe bu hisse çıkmaz...Faiz oranları düşerse ne olur belli olmaz..

Sayfa 111/216 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •