Sayfa 114/216 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. 4,750 reel piyasada oluşan fiyat
    3,394 borsada oluşan sertifika fiyatı

%28,55 iskonto hesaplıyorum..bana enteresan geldi, bilemiyorum sizlerin yorumu nedir..

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sertifikaya konu olmayan daireler nasıl oluyor?
    MAVERA 3 projesinin tamamı sertifikayla satılmadı. Bir kısmı sadece sertifikaya bağlandı. Projenin kalan 361 dairelik kısmı normal bilindik eski usulle satılıyor..

3. Halka arz fiyatı 42,50 şu an 33,90 halka arzdan almayıp parayı bankaya faize yatırdığını kabul et ooo zarar büyük

4. 33,22 ye bile mal verebilen "yatırımcılar", tebriği hak ediyorsunuz

Alkışşş
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. Aslında temel olarak fiyat bence çok cazip, bu kadar gayrimenkule düşkün bir ülkede nasıl talep görmüyor anlamıyorum. Sanırım insanların haberi yok ama o kadar emlakçı vb var, bunlar bir de uyanık/çakal olurlar fırsatları kaçırmazlar nasıl haberleri olmaz anlamıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Aslında temel olarak fiyat bence çok cazip, bu kadar gayrimenkule düşkün bir ülkede nasıl talep görmüyor anlamıyorum. Sanırım insanların haberi yok ama o kadar emlakçı vb var, bunlar bir de uyanık/çakal olurlar fırsatları kaçırmazlar nasıl haberleri olmaz anlamıyorum.
    Alternatif yatırım araçları (faiz vb) , beklenti.
    Bölge uzak ve kuralsız (4 yıl oturdum , şu an nasıl gitmişim o yolu diyorum) , istanbul'un trafik kazalarında önde gelen ilçeleri Tuzla ve Başakşehir , ama beklentisi bitmez bu proje kayabaşı'nda olsada Mahmutbey - Mecidiyeköy metrosu muhtemel seçim öncesi (bitmesi gerekiyordu) açılır.
    Daha önce de yazmıştım 30 zor bir değer ama fiyat 30'u görürse ben de katılırım aranıza.

7. Genelde firmalar en kötü daireleri bankalara teminat için verir. ve belkide sertifika içinde bu geçerli olabir, sonuçta sertifika alanlar dairenin konumuna bakmıyor. en iyi makbul dairelerse, direk satışta gider. sertifikalı dairelerin konumlarını bilen varmı?

8.  Alıntı Originally Posted by olorli Yazıyı Oku
    Yarın belki pzrtesi de yükselir 37.5ten ya da 38den (en fazla) dönerek bir taban daha yapar bu sefer 33 hatta belki 32. Trade fırsatı olarak değerlendireceğim yine. Ytd
    32 görür mü?

Sayfa 114/216 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •