Sayfa 13/216 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Arkasında Toki güvencesi var diye kaya şehirden projeden ev alan bir tanıdık dediki ; 2 yıl önce teslim edilmesi gereken evleri hala teslim edilmemiş, müteahhit firma batmış . Eee ! Toki güvencesi ne oldu peki ?
    kayasehir kurulduğundan beri burda ikamet ediyorum öyle bişey yok 19.bölge mutahıtı battığı halde Toki başka mütahit devreye sokup teslim zamanından erken bile verdi.

LG-K530 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben de şu anda TOKİ nin yapmış olduğu bir dairede oturuyorum 3 sene sonra proje bitince açık arttırma her daire için belirlenen taban fiyat üzerinden gerçekleşiyor yani 450 bin liralık bir daire 300 bine satılmıyor talep gelmemesi durumunda kamu bankaları aracığı ile tüm Türkiye çapında satışa çıkarılıyor.
    Kayaşehirde Tokinin vede Emlak konutun yapmış olduğu kuralı satışlara örneğin 1000 daireye 17 bin başvuru olduğunu hatta bazı satışlarda 40-50 bin başvuru olduğunu gördük. Sizde biraz araştırın isterseniz. Kayaşehirde ve etrafında gerçekleştirilecek projeler ile iyi bir bölge bence.
    Burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür. #### Yatırım Tavsiyesi değildir.####

3.  Alıntı Originally Posted by supersinan Yazıyı Oku
    42,20 den 200 lot daha aldım. Düştükçe kademe kademe alacağım.
    42,50 altına satanlar zararına satıyor.
    Dün öğlen alımdan sonra düşüş durmuş. Ufak ufak alıma devam edeceğim.
    Halka arzda alamadığım %18 lik kısmı böyle düştükçe alıyorum.
    Alım yapan diğer kişide aynı hareketi gösterirse hem maliyeti düşürmüş olacağız hemde zararına satan kurumsal çok daha yukarıdan alıma geçmesi gerekecek.
    Bugün + kapatmamız dileğiyle...

Alıntı Originally Posted by ziya Yazıyı Oku
    kayasehir kurulduğundan beri burda ikamet ediyorum öyle bişey yok 19.bölge mutahıtı battığı halde Toki başka mütahit devreye sokup teslim zamanından erken bile verdi.

LG-K530 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim anlattığım vaka benim yanımda çalışan bayanın olayı, inanın hangi proje bilmiyorum ama onun bana söylediği evlerin bitmediği 2 sene önce teslim edilmesi gerekirken teslim edilmediği ve Tokinin bu konuda bir şey yapmadığı. Zannederim o bölgede sürüsüne bereket firma var hangisidir öğrenmek lazım . Bakınız ben de 1990 lı yıllarda benzer uygulamayla Halkalı toplu konutlarından daire almıştım, benim aldığım projeyi Mesa yapıyordu, bildiğim kadarıyla 5-6 firma orada inşaat yapıyordu. Mesa konutları zamanında bitirdi biz teslim aldık lakin yanlış hatırlamıyorsam ESKA diye bir firma ve ismini hatırlamadığım bir başka firma battı ve onların projesinden ev alanlar bizlerden ancak 4-5 yıl sonra ev sahibi olabilmişlerdi hatta evler çok kalitesiz olarak teslim edilmişti ve bayağı kazık yemişlerdi. Neyse durum bu Toki şimdi bu konuda ne yapacak görmek lazım. Bu arada SARPHAN diye Ataşehirde ki lüks projenin de geçenlerde iflası istendi o da Toki güvencesindeydi , bakalım o olay da hak sahiplerinin durumu ne olacak takip edelim.
    Son düzenleme : umutabi; 11-04-2017 saat: 11:16.

5. TOKİ nin yaptığı hiçbirşey yarım kalmaz. Başbakanlığa bağlı. Siyasi duruma bakarsanız bir problem olmaz diye düşünüyorum.
    Müteahhit iflas ederse yeni bir ihale ile devam ettirir.

Alıntı Originally Posted by calderon61 Yazıyı Oku
    TOKİ nin yaptığı hiçbirşey yarım kalmaz. Başbakanlığa bağlı. Siyasi duruma bakarsanız bir problem olmaz diye düşünüyorum.
    Müteahhit iflas ederse yeni bir ihale ile devam ettirir.
    Anladığım kadarıyla Toki bu işi başkasına devretse bile hukuki prosedürlerin uzun sürmesi sebebiyle hak sahipleri evlerini geç almaktan dolayı mağdur oluyor.

7. borsaderinlik adresinde bu hisse neden yok bilgisi olan var mı ?

8. 41.50 yi gördü halka arzdan almayanları tebrik ederim.

Sayfa 13/216 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •