Sayfa 146/216 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    2018 den bitiş tarihi 2020 ye , şu anki fiyat 33 civarı 60 Tl olacaksa %100 prim demek vay anasını ...
    halka azr 42.5, ofiste suan 50 lira. bu msjni screenshot yap ve bekle. suan dususte oldugu icin, dusene vurmak kolay oluyo. bekleyecez.hatta bende ss aldim, hatirlatacam, cevabin simdiden merak konusu😊

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    2018 den bitiş tarihi 2020 ye , şu anki fiyat 33 civarı 60 Tl olacaksa %100 prim demek vay anasını ...
    bu arada vade 2 yil degil 3 yil.keske sallamak yerine biraz daha arastirilsa😊

Alıntı Originally Posted by radiation Yazıyı Oku
    bu arada vade 2 yil degil 3 yil.keske sallamak yerine biraz daha arastirilsa��
    Ömrümüz yeterse göreceğiz . Sallamak diye bir şey yok ortada gerçekler var, bundan yaklaşık 15 Ay önce 42.5 Tl den sallanmış, itiimiş yıkılmış her ne derseniz deyin külliyatıyla zarar, ben o zamanda dedim yine diyorum bir şeyden alırken kazanırsınız en baştan kaybedilen bir emtia benim için yok hükmündedir. Tl mi 15 ay önce yastık altında Tl olarak tutsam yine daha karlı olurdum.

4. Beyler ben öngörümü detaylıca açıkladım ve ona göre zamanı geldiğinde 80 90 TL olacağını yazdım sizde varsa öngörünüz açıklayınız boş muhabbetle zaman kaybı yapmayın

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ömrümüz yeterse göreceğiz . Sallamak diye bir şey yok ortada gerçekler var, bundan yaklaşık 15 Ay önce 42.5 Tl den sallanmış, itiimiş yıkılmış her ne derseniz deyin külliyatıyla zarar, ben o zamanda dedim yine diyorum bir şeyden alırken kazanırsınız en baştan kaybedilen bir emtia benim için yok hükmündedir. Tl mi 15 ay önce yastık altında Tl olarak tutsam yine daha karlı olurdum.
    senin icin ne hukum ifade ettigi, bizler icin bi anlam ifade etmiyor. senin gibiler tlde kalacak, dolar euro artmasi parayi eritecek, %10 kusurluk enflasyon zararinida kapatamayacaksiniz, sadece risk alamadiginkz seylere sallayacaksiniz. bizde % 70 80 lik karimizi alip cikacaz. sonra bu nasil ulke bu nasil devlet diye feryat figan edersiniz. neyse bos muhabbete gerek yok. vade sonu gorusuruz. hatta gorusmeyede gerek yok😊

6.  Alıntı Originally Posted by aytekin55 Yazıyı Oku
    Beyler ben öngörümü detaylıca açıkladım ve ona göre zamanı geldiğinde 80 90 TL olacağını yazdım sizde varsa öngörünüz açıklayınız boş muhabbetle zaman kaybı yapmayın
    80-90 hayal üzgünüm, max. satış ofisi fiyatını görebilir.

yatırım tavsiyesi değildir.

7. 80-90 olmadı 100 :)

Alıntı Originally Posted by aytekin55 Yazıyı Oku
    Beyler ben öngörümü detaylıca açıkladım ve ona göre zamanı geldiğinde 80 90 TL olacağını yazdım sizde varsa öngörünüz açıklayınız boş muhabbetle zaman kaybı yapmayın
    Aytekin Bey şahsınıza bir durum olarak algılamayın lütfen, yazıyorum ki bu sayfa biraz hareketlensin heyecan gelsin PMVR 3 projesine. ben o bölgede oturuyorum makro-akyapı iş ortaklığının haricinde daire alabilmek hayali ile o bölgede olan diğer projeleri de takip ediyorum.
    Sadece satış ofisinde peşin paraya 750-800 binlere satılan daireyi kim gelecek sertifika ile 1.440.000,00 TL peşin paraya alacak onu merak ediyorum

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : gariban köylü; 19-06-2018 saat: 10:17. Sebep: ekleme

8.  Alıntı Originally Posted by gariban köylü Yazıyı Oku
    Aytekin Bey şahsınıza bir durum olarak algılamayın lütfen, yazıyorum ki bu sayfa biraz hareketlensin heyecan gelsin PMVR 3 projesine. ben o bölgede oturuyorum makro-akyapı iş ortaklığının haricinde daire alabilmek hayali ile o bölgede olan diğer projeleri de takip ediyorum.
    Sadece satış ofisinde peşin paraya 750-800 binlere satılan daireyi kim gelecek sertifika ile 1.440.000,00 TL peşin paraya alacak onu merak ediyorum

Yatırım tavsiyesi değildir.
    750-800 dediğiniz daire kaç m2 2+1 mi 3+1 mi 4+1 mi. bence m2 fiyatı üzerinden konuşursanız herkez anlar.

Sayfa 146/216 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •