Sayfa 151/216 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. 3. havaalanı ile bu projenin arasındaki mesafe 30 km arnavutköy üzerinden araçla ort. 30-35 dakika,trafik yokken ..

Bu mesafe Avcılar ile taksim arasındaki mesafeye birebir eşit.. yani yukardaki ultra pazarlamacı yatırımcı arkadaşın hesabına göre taksimde Çalışan kişi sayısı artarsa Avcılarda emlak fiyatları yükselir .. yada taksimde çalışan birine aga gel sana avcılardan ev satalım işe gidiş gelişin kolay olur diyebilirsiniz..

Bilmem bana garip geldi..

Ya konuya cok vakif degilsiniz yorum yapiyorsunuz. Ayrica yazdiklarimi da anlamaya uzaksiniz. Bre ucuzcu arkadasim asilsiz argumanlar sundugunuz icin yazma ihtiyaci hissettim ama insani pisman ediyor cehalet. Simdi yazdigimi da anlamaya uzaksiniz. Ben ne yazmisim emeklilik fonlarinin elindeki mal hisse uzerinde handikap olusturuyor. Buradan emeklilik fonlarina bel baglanmis aciklamaniz turkcenizdeki zaafiyete isaret ediyor. Diger arkadasa gelince; insanlarin oturabilecegi yakin yerlesim birimlerini sayin da vatandasta ogrensin. Keske baska mesaj yazmasaymissiniz gercekten. Daha 2 mesaj onceye kadar havalimanini kayasehirde zannediyordunuz pes dogrusu. Fikir olmadan zikir oldumu bos lakirdi cikiyor iste boyle. Arnavutkoy diyor. Bogazkoyu falanda sayin da tam olsun

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Her onune gelene pazarlamaci digeceginize bir aynaya bakin da mali kotuleyeyim ucuzdan alirim hayaliyle kucuk seytanliklar pesinde kosmayin. Aldiginiz malin faydasi olmaz dogru neyse onu konusun. Bu malin ederi 33 liraya uygundur bu kadar net

Ha 400 bin liraya ev pahalidir derseniz o oturulur konusulur ancak benzer projelerle kiyaslandiginda proje pahalidir derseniz sacmalamis olursunuz. Istanbulda ev fiyatlari boyle yapacak birsey yok

5. Syn cafer76 sinirlenmeyin,

Valla ben bu mali almicam sart olsun.

Bakin cok net soyledim 5 liraya da dusse almayacagim.

Kimsenin malinda gozum yada niyetim yok.

Artik gorus belirtmeyecegim sadece kisisel beklentim 2+1 ev fiyatlarinin 200 k ve alti seviyelere dusmesi.

Gene de ev almayacagim belirteyim.

Selametle..

200 k altina istanbulda hadimkoyun ilerisinde kucuk bir kumes veya ahır kiralanabilir. Arastirin bulursaniz buradan paylasirsiniz alternatif yatirim araci olur

7.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    200 k altina istanbulda hadimkoyun ilerisinde kucuk bir kumes veya ahır kiralanabilir. Arastirin bulursaniz buradan paylasirsiniz alternatif yatirim araci olur

arkadasim sizden bir ricam var, lutfen bu kisiyle muhatap olmayin belki forumada yazmaz. elinde mal yok kagiti kotuluyor, yukselmesini hazmedemiyor, park maveradaki evi 1000 liraya kiraya verecegini saniyor, 15 tl cazip diyo vs vs. anlamaz bunlar faizci cahil kesim anlatma bosver. mantikli kagit, sabredelim zaten kazanacagiz

8. Cahil senin gibi hesap kitap bilmeden burda pazarlama yapanlara denir ancak.

Seviyesi yerlerde olan biri olarak gozlem yetenegin de yok.

Kagit arz edildiginden beri dusuyor .. ne zaman yukseldi ki hazmedemeyim.

Hem yukselse yada dusse inanin duygusal olarak hicbirsey hissetmiyorum , siz muhtemelen fetocu birisiniz ve insanlari batirmak ve hukumete dusman etmek icin bu kagidi pazarliyorsunuz.
    Neyse bunlari 45 tl den bu kagida girip pskolojinizin yerle bir olmasina bagliyorum bunlari yoksa 155 i ararin.

Birbirinize gaz verip durun belki bir iki keklik yakalarsiniz.

He he 2+1 daire 1 milyon gecen bi araba satmislar.

Sayfa 151/216 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •