Sayfa 152/216 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. https://ibb.co/dOmA78

neyse biraz da teknik bakalım ..

aylıklar hala dusus trendinde ama haftalıklar diyor ki rsı 30 üstüne çıkar düşüş trendini kırarsa bir miktar yol alabilir..

yeni giriş yapacak ve sadece trade etmek isteyen arkadaşların trendin kırılışını teyit etmesi faydalarına olur. şuan hala düşüş trendini koruyor..

ama bu trendin kırılımı yakın görünüyor , mavi çizgiyi kırarsa , dönüp turuncudan bir destek alabilir , genelde en iyi alım zamanı bu zamandır.. yok dönüşü riske etmek istemiyorum diyen mavi üstünde haftalık kapanışla mavi altında stoplu şekilde önümüzdeki dönem için takip edebilirsiniz..

2. Eliot sayan arkadaşlar daha iyi bilirler ama aylıklarda şuan sanki 3.4. dalgayı yapıyor gibi .. 3.5 için en 3. dalgadaki düşük değeri tazelemeli ve 4 yükseliş peşi sırada 5. dalga ile tarihi dip görmeli gibi duruyor aylıklar ..

çok iyi sayamasam da henüz daha aylık hareket tamamlanmamış görünüyor ..

3.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Diger arkadasa gelince; insanlarin oturabilecegi yakin yerlesim birimlerini sayin da vatandasta ogrensin. Keske baska mesaj yazmasaymissiniz gercekten. Daha 2 mesaj onceye kadar havalimanini kayasehirde zannediyordunuz pes dogrusu. Fikir olmadan zikir oldumu bos lakirdi cikiyor iste boyle. Arnavutkoy diyor. Bogazkoyu falanda sayin da tam olsun
    Bu bahsettiğiniz "diğer arkadaş" bensem, sanırım yazdıklarımı iyi okumamışsınız. Kayaşehir nereden çıktı?

Benim bu konuya girerken bilmediğim tek şey burada pazarlanan park mavera zımbırtısının yeriydi.
    Havalimanının yerini gayet iyi biliyorum, lakin sanırım siz o civarı pek bilmiyorsunuz.

Hata bende ki "3. havalimanına en yakın yerleşim yeri olarak başakşehiri gösteren biriyle" tartışıyorum, hey Allahım.

Size "HAYIRLI İŞLER".
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

4. Forum a ilk kez yazıyorum. ben o bölgede oturuyorum. şu an hisse 33,90. m2 fiyatı ise 3390 TL. Buda demek ki 100m2 ev 339.000TL. Bu fiyata o lokasyon da ve kalitedeki ev için çok ucuz demektir. Başakşehir 4.etap da yaklaşık 20 senelik 87m2 2+1 ev 290.000-330.000 arası fiyatı var. Mavera bölgede üst düzey konut yapan bir firmadır. Park mavera 2 de 129m2 2+1 daireler 790.000 TL civarı. Emlak ilanlarına bakarsanız görürsünüz. Bilginize.

5. hak veriyorum. belki şu anda değil ama bundan 4-5 yıl sonra Park Mavera 3 sitesindeki evinizi (eğer alabilirseniz) iki katına satabilme potansiyeliniz var. İyi bir yatırım olduğunu düşünüyorum.

6. 4-5 yıl sürmez. Ev tesliminde o lokasyonda m2 fiyatı ne ise hisse değeride o olur. O Bölgedeki aynı standartlardaki projelere bakabilirsiniz. Örneğin 3.istanbul konutları gibi.

7. Bolge de satılan projelerin nerdeyse tamamı 10 yıl vadeli !
    Pesin satışlar da ( cunki hisseyi pesin alıyoruz ) ciddi indirimler var.
    Oluşan metrekare değeri vadeli satış değeridir.
    Dikkatinize

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Mavera 2 bitmiş proje ve ev sahipleri oturuyor. M2 fiyatı 60 tl civarı hakeza diger firmaların projelerinde de sınıfına göre aynı seyretmekte. Vadeli olduğu zaman doğal olarak m2 fiyatlarıda artıyor.

Sayfa 152/216 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •