Sayfa 195/216 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Mübarek Kadir gecenizi kutlarım. Bu mübarek gecede eğer ki bu projede biz katılımcıları zarara uğratan, bilerek manipülasyon yapan varsa lafı uzatmadan Allah'a havale ediyorum

2. Arkadaşlar 31 Mayıs 2019 tarihi itibariyle firmada kalan 133 adet konutun ortalama hisse satış fiyatı 71,24 TL olup bugüne kadar satılan 338 adet konutun ortalama hisse satış fiyatı 52,30 TL olmuştur. Asli edinim sayısı 76 adet olup borsada satılmayı bekleyen konut ise 142 adettir. Bilgilerinize arz olunur.

3. Ama niyeyse bizim hisseler manipüle edilip duruyor

4.  Alıntı Originally Posted by Deniz14 Yazıyı Oku
    Ama niyeyse bizim hisseler manipüle edilip duruyor
    hocam bu hissenin evler teslim olmadan kazandıracağına inancım yok. Borsada zararına çıkmak istemeyen bizim gibi kişilerin hisseleri son işlem günü olan 2 nisan 2020 tarihinden sonra kalan daireleri şirket açık artırma ile satacak ve herkese hissesi oranında parayı yatıracaklar. artık kar mı ederiz zararmı ALLAH kerim herşeyi göze aldık sonuna kadar bekliyeceğiz.

5. Eyvallah ama bir numara çevirirlerse bildiğim tüm bedduaları ederim.

6. park mavera 3 gayirmenkul sertifikası hakkında manipülasyon yapıldığına dair şüphelerim olduğunu bist olmak üzere tüm cimer ve bimer'e yazarak ilettim.umarım birşeyler değiştirmek için adım atılır.hisse sahiplerinden de aynı yolu izlemelerini ve biraz vakit ayırıp bu kurumlara yazı yazmalarını rica ediyorum.

Alıntı Originally Posted by blackcrow53 Yazıyı Oku
    park mavera 3 gayirmenkul sertifikası hakkında manipülasyon yapıldığına dair şüphelerim olduğunu bist olmak üzere tüm cimer ve bimer'e yazarak ilettim.umarım birşeyler değiştirmek için adım atılır.hisse sahiplerinden de aynı yolu izlemelerini ve biraz vakit ayırıp bu kurumlara yazı yazmalarını rica ediyorum.
    Emeklilik fonlari satisa basladi. Devam ederlerse bir miktar daha geri cekilme olabilir. Asli edinimlerin artmasi lazim

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cimer falan bişey yapmaz Malum projenin bir ayağı siyasetçi inşaat firması

Sayfa 195/216 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •