Sayfa 201/216 İlkİlk ... 101151191199200201202203211 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Benim anladigim su: satici bu hacimde , fiyat yukseltmeden , bu kadar istahla, kimin aldigini bilmeden mal satmaz...
    Alici ne kadar daha almaya niyetli o onemli bundan sonrasi icin. Eger saticinin elindekinin tamamini almaya niyetliyse bu boyle devam eder.
    Eger tamamini almaya niyetli degilse endiseye gerek yok. Teslim suresi yaklastigi icin borsadaski hisse saysinin azalmasi iyidir. Satis durdugunda fiyatin yukselme trendi degisir... daire almak icin hisse alimi yapacak kisiler icin firsat zamani. Araya girip alim yapmak icin muhtemelen uygun bir ortam. Bu fiyatlardan elindeki bosaltmaya calisan istahli satici gelecekte olmayabilir.

2. 6 aylık uzatma, bir kesimi rahatsız etmiş de olabilir. Bu yüzden bir miktar daha satış olabilir.

3. Mücahitler müteahhit oldu maalesef

Cevabı basit. Emeklilik fonları. İlk arz sırasında aldı bu adamlar. Bunların içinde ziraat kira sertifikası katılım fonu iş Bankası kumbara fonu falan fistan da vardi. Onların kaptan ellerinde bulunan hisseleri takip edebilirsiniz aylık yayinliyorlar. Mesela ziraat kira sertifikası fonunda baya vardı sattı bitti. Alıcıları birkaç aracı kurumda görüyorum. Vakıf yatırım halk yatırım. Arada aslı edinim garantiden şeker yatırımdan falanda çıkıyor. Alicilarin elinde biraz hisse olup yavaş yavaş biriktiren adamlar olmadığını söyleyebilirim. Yani blok alıyorlar. Satıcı yok artık emeklilik fonları dışında.
     Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ALLAH rızası için anlayan biri varsa açıklasın lütfen yoksa kafayı yiyeceğim. Projenin bitmesine 3-5 ay kaldı 2,5 sene önceki halka arz fiyatının bile altında bugün nerdeyse 5-6 dairelik satışı %88 zararına (şuan müteahhitde hisse fiyatı 75,5 TL olmuş) kim satıyor kime satıyor niye satıyor
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Dogubex Yazıyı Oku
    6 aylık uzatma, bir kesimi rahatsız etmiş de olabilir. Bu yüzden bir miktar daha satış olabilir.
    Aralik ayinda teslimat olacak tokinin sitesinde. 2020 hazirana mi ertelemisler? Gerci mayis insaat ilerleme raporuna gore 1 yillik ilerleme %3-5 gibiydi. O hizla 5 senede de bitmez.

6.  Alıntı Originally Posted by Dogubex Yazıyı Oku
    6 aylık uzatma, bir kesimi rahatsız etmiş de olabilir. Bu yüzden bir miktar daha satış olabilir.
    hocam bu bilgi nerede yer aldı lütfen açıklarmısınız

7. Merhaba, ben bu konuya yazan herkese nerdeyse özel mesaj attım kimseden geri dönüş alamadım ne yazık ki.

Bu bilgiyi satış ofisi üstü kapalı bir şekilde veriyor ve ben her sabah işe gitmeden inşaatın önünden geçiyorum. Aralık ayında teslim etmeleri imkansız gözüküyor. Çünkü asıl çok uğraştıran ince işlerin çoğu bitmemiş.

Emeklilik fonlarının elinde halen 450 bin küsur hisse var. Fiyatın 40 TL nin altına düşmesi veya daha düşük seviyelere gelmesi olası mıdır? Daha önce başka hisselerde emeklilik fonlarının zararına mal sattığını duydum burada da aynı şey olabilir mi

8.  Alıntı Originally Posted by Dogubex Yazıyı Oku
    Merhaba, ben bu konuya yazan herkese nerdeyse özel mesaj attım kimseden geri dönüş alamadım ne yazık ki.

Bu bilgiyi satış ofisi üstü kapalı bir şekilde veriyor ve ben her sabah işe gitmeden inşaatın önünden geçiyorum. Aralık ayında teslim etmeleri imkansız gözüküyor. Çünkü asıl çok uğraştıran ince işlerin çoğu bitmemiş.

Emeklilik fonlarının elinde halen 450 bin küsur hisse var. Fiyatın 40 TL nin altına düşmesi veya daha düşük seviyelere gelmesi olası mıdır? Daha önce başka hisselerde emeklilik fonlarının zararına mal sattığını duydum burada da aynı şey olabilir mi
    Emeklilik fonlarinin elinde sadece 450 000 hisse varsa iyi. 35-40 dairelik hisse kalmis demektir.

Hepsini bu fiyatlara satsalar bile geriye bunun iki kati kadar daha hisse kaliyor. Bence daha fazlasi vardir...bireysel yatirimcilarin daire alma niye ti olmadigi ha lde bu kadar hisseyi elinde tutabild igine inanamiyorum

Sayfa 201/216 İlkİlk ... 101151191199200201202203211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •