Sayfa 202/216 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Ben de dun o taraflara yolum dustu. Santiyeye baktim. Eskiden olmayan bir hareketliligin oldugunu gordum. 3-4 farkli alanda artik bitirelim sunu denebilecek bir hareketlilik var. Dis cephelerde daha cok insan calisiyor. Peyzajin altywpidiyla ilgili biseyler yapanlar var. Ic sivalar yapiliyor. Bazi bloklarda ic siva ustu badana vs. Yspilmis. Dukkanlarin dis cephelerini yapmaya calisanlar var..
    Siteyi aralikta teslim etmeleri zor gorunuyor. Ama borsaya konu bloklari isterlerse aralikta teslim edebilirler.ama en iyi ihtimalle ne kadar hizli ya parlarsa yapsinlar marttan once bitmez gibi geldi bana.

2. gms.kap.org.tr de teslim tarihi Nisan 2020 olarak güncellenmiş yada baştan beri böyleydi

3.  Alıntı Originally Posted by Dogubex Yazıyı Oku
    gms.kap.org.tr de teslim tarihi Nisan 2020 olarak güncellenmiş yada baştan beri böyleydi
    hocam baştan beri öyleydi o tarih hissenin borsadaki son işlem günü inşaatla ilgili değil

4. Yemin etmiş sahtekarlar asla fiyatın yükselmesine izin vermeyeceğiz, diye. Zehir zıkkım olsun inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by Deniz14 Yazıyı Oku
    Yemin etmiş sahtekarlar asla fiyatın yükselmesine izin vermeyeceğiz, diye. Zehir zıkkım olsun inşallah
    Sertifikayı alırsanız fiyatı yükselir. Kimse almayınca fiyatı yükselmez. Mesela bugün 10.000 lot alınırsa belki 48 olacak. Yatırımcı olarak herkes alırsa yükselecek. Yatırımcı almıyor.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Almak için sebep ? Beton krizi yaşanırken ülkede...

20 Ağustos Salı 10:06 TÜİK: TEMMUZ'DA İPOTEKLİ KONUT SATIŞLARI %57 AZALDI

20 Ağustos Salı 10:00 TÜİK: KONUT SATIŞLARI TEMMUZ'DA YILLIK %17,5 AZALDI, ÖNCEKİ %48,6 DÜŞÜŞ

7. Bu kadar işlem hacmi ne oluyor? Al gülüm ver gülüm mü, anlayan beri gelsin

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sertifikayı alırsanız fiyatı yükselir. Kimse almayınca fiyatı yükselmez. Mesela bugün 10.000 lot alınırsa belki 48 olacak. Yatırımcı olarak herkes alırsa yükselecek. Yatırımcı almıyor.
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Almak için sebep ? Beton krizi yaşanırken ülkede...

20 Ağustos Salı 10:06 TÜİK: TEMMUZ'DA İPOTEKLİ KONUT SATIŞLARI %57 AZALDI

20 Ağustos Salı 10:00 TÜİK: KONUT SATIŞLARI TEMMUZ'DA YILLIK %17,5 AZALDI, ÖNCEKİ %48,6 DÜŞÜŞ
    Her türlü güzel bilgi ile bizi donatan forumdaş arkadaşım soru bana ise memnuniyetle cevaplarım.
    Eğer "Deniz14" arkadaşımıza ise ona bırakalım...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 202/216 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •