Special Days Image
Sayfa 203/216 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Ben cevap hakkımı seve seve size bırakıyorum. Çünkü ben bu işten hiç anlamam. Şüphelendiğim durum şu ki, birileri bizi sureti haktan görünerek dolandırıyor. Ve ben haklı isem fitil fitil burunlarından gelsin müsebbiplerinin. Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by Deniz14 Yazıyı Oku
    Yemin etmiş sahtekarlar asla fiyatın yükselmesine izin vermeyeceğiz, diye. Zehir zıkkım olsun inşallah
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sertifikayı alırsanız fiyatı yükselir. Kimse almayınca fiyatı yükselmez. Mesela bugün 10.000 lot alınırsa belki 48 olacak. Yatırımcı olarak herkes alırsa yükselecek. Yatırımcı almıyor.
    Her türlü güzel bilgi ile bizi donatan forumdaş arkadaşım soru bana ise memnuniyetle cevaplarım.
    Eğer "Deniz14" arkadaşımıza ise ona bırakalım...
     Alıntı Originally Posted by Deniz14 Yazıyı Oku
    Ben cevap hakkımı seve seve size bırakıyorum. Çünkü ben bu işten hiç anlamam. Şüphelendiğim durum şu ki, birileri bizi sureti haktan görünerek dolandırıyor. Ve ben haklı isem fitil fitil burunlarından gelsin müsebbiplerinin. Saygılar
    Söylemeye çalıştığım kimse kimseyi dolandırmıyor. Yatırımcı bu sertfikaya yatırım yapmıyor. Varsayalım ki yaptı ve 1 milyon TLlik aldı. O zaman yükselir. Talep olursa bu da yükselir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Özetle bir gün 50 li.60 lı rakamları görme ihtimalimiz ne oranda?

4.  Alıntı Originally Posted by Deniz14 Yazıyı Oku
    Özetle bir gün 50 li.60 lı rakamları görme ihtimalimiz ne oranda?
    Bu sorunun cevapı şans ile verilir. Biri çıkıp 1 milyon TL lik alayım derse ve kimse satmazsa 2 gün içinde görürüz...

5. arkadaşlar ben bir küçük yatırımcı olarak hertürlü sonuna kadar bekleyip göreceğim şunun şurası kaldı 8 ay

Sonuna kadar beklemekten ziyade bence ya satın yada bir daire parası toplayıp alın yada para hazırlayın açık arttırmada fiyat yukseltirsiniz
     Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben bir küçük yatırımcı olarak hertürlü sonuna kadar bekleyip göreceğim şunun şurası kaldı 8 ay
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bunu neye göre söylüyorsunuz bir kaynak var mi? İşlem hacmini hiç takip ediyor musunuz veya açıp baktınız mı hiç takas değişimlerine falan
    Sertifikayı alırsanız fiyatı yükselir. Kimse almayınca fiyatı yükselmez. Mesela bugün 10.000 lot alınırsa belki 48 olacak. Yatırımcı olarak herkes alırsa yükselecek. Yatırımcı almıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Söylemeye çalıştığım kimse kimseyi dolandırmıyor. Yatırımcı bu sertfikaya yatırım yapmıyor. Varsayalım ki yaptı ve 1 milyon TLlik aldı. O zaman yükselir. Talep olursa bu da yükselir.
     Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Bunu neye göre söylüyorsunuz bir kaynak var mi? İşlem hacmini hiç takip ediyor musunuz veya açıp baktınız mı hiç takas değişimlerine falan

İyi niyetli olduğuna inandığım sorularınız için teşekkür ederim.

Hayır bir kaynağım yok. Tamamen hissiyat. Bugün bir ara bakmıştım 5000 lot işlem var diye hatırlıyorum. Takaslarda burada paylaşılan bilgilere göre yatırım fonları vardı diye hatırlıyorum.

Konuyu takip ediyorsanız farklı bir görüşünüz var ise okumak isterim.

Sayfa 203/216 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •