Sayfa 206/216 İlkİlk ... 106156196204205206207208 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Herhangi bir enstrümanın halka arzında 2 3 yılda zarar etmeyen kimseyi görmedim. Tüpraş arz edildiğinde 4 5 sene düştü. Pegasus 40 liradan alan 18 e sattı. Neler neler. Halka arz = kaç. Üzülmeyin elinizde en azından fiziksel bir mal var batıp giden şirkete de ortak olabilirsiniz Allah beterinden sakınsın sağlık olsun.
     Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    ozaman devlet 3 yıllığına sıfır faizle bizim gibi para kazanacağını zanneden andavallardan para toplayıp zenginleri ev sahibi yaptı desenize. şaşırdıkmı hayır burası yolunacak kazların hiç bitmediği ve bitmiyeceği türkiye sonuçda. tek tesellim en azından çiftlikbank aracılığıyla değilde devlet eliyle soyulduk.benim gibi mağdur olan tüm küçük yatırımcı arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun dileklerimle bir sonraki sertifika arzında görüşmek üzere saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by Dogubex Yazıyı Oku
    Hile olduğunu düşünmüyorum ben amatör halimle son bir ay içerisinde 40 bin hisse aldım ve aldığım hisselerin tamamina yakınını ,40.50 TL den aldım. Emri girince birisi satıyordu ama bugün 40.50 den alamadım mesala, bence emeklilik fonlarının dip fiyatiydi
    Alım motivasyonunuzu öğrenebilir miyiz?
    Kar edince satmak mı yoksa konutu fiziken mi almak?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Emeklilik fonunda parasi olan vatandaşın dolandırıldığı doğru ancak siz neden dolandirildiginizi düşünüyorsunuz. Sertifikanın bir amacı ortalama yaparak faizsiz ev sahibi olmakti. Ortalama 36 liradan 2+1 topladiginizi düşünürseniz 414 bin liraya ev almış olurdunuz. Şu an 600 e orada bu evi satabilecek bir piyasa var. Ki emlak piyasasının geçirdiği bu zor günlerde emlaktan bu kazanç oldukça iyi. Evinizi mi vermediler ne yaptılar neden dolandirildiniz.
     Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    ozaman devlet 3 yıllığına sıfır faizle bizim gibi para kazanacağını zanneden andavallardan para toplayıp zenginleri ev sahibi yaptı desenize. şaşırdıkmı hayır burası yolunacak kazların hiç bitmediği ve bitmiyeceği türkiye sonuçda. tek tesellim en azından çiftlikbank aracılığıyla değilde devlet eliyle soyulduk.benim gibi mağdur olan tüm küçük yatırımcı arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun dileklerimle bir sonraki sertifika arzında görüşmek üzere saygılar
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Emeklilik fonunda parasi olan vatandaşın dolandırıldığı doğru ancak siz neden dolandirildiginizi düşünüyorsunuz. Sertifikanın bir amacı ortalama yaparak faizsiz ev sahibi olmakti. Ortalama 36 liradan 2+1 topladiginizi düşünürseniz 414 bin liraya ev almış olurdunuz. Şu an 600 e orada bu evi satabilecek bir piyasa var. Ki emlak piyasasının geçirdiği bu zor günlerde emlaktan bu kazanç oldukça iyi. Evinizi mi vermediler ne yaptılar neden dolandirildiniz.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam benim amacım ev almak değildi zaten okadar paramda yok sadece faize bulaşmadan elimdeki birikmişimle en azından enflasyon oranında getiri sağlamaktı sağlık olsun ne diyelim onuda çok gördüler devletimiz sağolsun herdaim yerinde kalsında giden bizden olsun ALLAH beterinden saklasın herhalde en azından anaparamızı verirler diye düşünüyorum.

5. Gecen yil haziran temmuzda 32.5 dan aldim biraz. O donemde neredeyse tek alici bendim. Gunluk 3000 lottan fazla aldigimda hemen fiyat yukseliyordu. 20000 lotu toplamak bayagi ugrastirmisti.
    Su anda basaksehirde fiili olarak daire fiyatlari 1 yil oncesine gore yukselmis durumda.su anki yogun alimlar muhtemelen piyasa fiyatlariyla karsilastirmada alima deger bir avantaj sagladigi icindir. Gecen sene proje biter mi endisedi vardi. O endise de teslim suresi yaklastigi icin biraz daha az.

6.  Alıntı Originally Posted by privetcan Yazıyı Oku
    Gecen yil haziran temmuzda 32.5 dan aldim biraz. O donemde neredeyse tek alici bendim. Gunluk 3000 lottan fazla aldigimda hemen fiyat yukseliyordu. 20000 lotu toplamak bayagi ugrastirmisti.
    Su anda basaksehirde fiili olarak daire fiyatlari 1 yil oncesine gore yukselmis durumda.su anki yogun alimlar muhtemelen piyasa fiyatlariyla karsilastirmada alima deger bir avantaj sagladigi icindir. Gecen sene proje biter mi endisedi vardi. O endise de teslim suresi yaklastigi icin biraz daha az.
    Yaptığınız yatırım hala devam ediyor mu?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. Ediyor.asli edime donusturdum. Aslinda al sat niyetiyle almistim. Ama sonra baktim hisse performansi zayif. Bir de %15 vergi vs kesiyorlar degmez deyip asli edime basvurdum.

8. Bir kaç kişiye daha daire almak amacıyla aldım hisseleri ve 4 adet 2+1 alacagiz inşallah

Sayfa 206/216 İlkİlk ... 106156196204205206207208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •