Sayfa 216/216 İlkİlk ... 116166206214215216
Arama sonucu : 1727 madde; 1,721 - 1,727 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Tekrar iyi aksamlar..bu para halen hesabıma geçmedi..gerçekten iş bankası yatırım bölümündekiler bu konuda çok bilgisiz ve ilgisizler..bu para da bana acilen lazım...acaba ne yapsam..bankadaki çalışanları görüştürebileceğimiz bi no veya bir birim veya kişi var mı.bilen birisi var mı çok rica etsem..

2.  Alıntı Originally Posted by Gokhan777 Yazıyı Oku
    Tekrar iyi aksamlar..bu para halen hesabıma geçmedi..gerçekten iş bankası yatırım bölümündekiler bu konuda çok bilgisiz ve ilgisizler..bu para da bana acilen lazım...acaba ne yapsam..bankadaki çalışanları görüştürebileceğimiz bi no veya bir birim veya kişi var mı.bilen birisi var mı çok rica etsem..
    İşbankası ile görüştüm.Teknik bir sorun olduğunu,bugün veya yarın hesaba geçeceği bilgisini aldım.(Genel müd0rlüğü aradılar şubeden)

3.  Alıntı Originally Posted by bilge Yazıyı Oku
    İşbankası ile görüştüm.Teknik bir sorun olduğunu,bugün veya yarın hesaba geçeceği bilgisini aldım.(Genel müd0rlüğü aradılar şubeden)
    Çok teşekkür ederim ilginiz için Allah razı olsun...bu paraya çok ihtiyacım var gercekten..inşaallah yatar...

4.  Alıntı Originally Posted by Gokhan777 Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim ilginiz için Allah razı olsun...bu paraya çok ihtiyacım var gercekten..inşaallah yatar...
    Allah sizden de razı olsun.Hepimizin ihtiyacı var.

5. Para hesaba geçmiş

6. Günaydın arkadaşlar.ne kadar kesinti yapılmış. Tam olarak kesinti nasıl hesaplaniyor
     Alıntı Originally Posted by bilge Yazıyı Oku
    Para hesaba geçmiş
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

işlem görüyor mu acaba bu fon....

Sayfa 216/216 İlkİlk ... 116166206214215216

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •