Sayfa 51/216 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Ben bu hisseyi ancak 25lerde radara takarım

2. yükseliş bekleyenler niçin yükselmesini bekliyor

3.  Alıntı Originally Posted by peneskertli Yazıyı Oku
    yükseliş bekleyenler niçin yükselmesini bekliyor
    tabiki maliyeti çıkarmak için

4.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    tabiki maliyeti çıkarmak için
    Adamlar bizimle dalga geçiyor ve bize acıyorlar, anlamadınız mı??

5.  Alıntı Originally Posted by sabırlı44 Yazıyı Oku
    Adamlar bizimle dalga geçiyor ve bize acıyorlar, anlamadınız mı??
    anlıyorum kardeş ama elden bir şey gelmiyor devlet dedik güvendik aldık ve kazığı yedik sırada en az 5 proje daha bekliyormuş hangi yüzle arz edecekler veya satın alacak saf insanları nereden bulacaklar merak ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    anlıyorum kardeş ama elden bir şey gelmiyor devlet dedik güvendik aldık ve kazığı yedik sırada en az 5 proje daha bekliyormuş hangi yüzle arz edecekler veya satın alacak saf insanları nereden bulacaklar merak ediyorum.
    Dostum satmadığınız sürece zarar yoktur canınızı sıkmayın.

Ek olarak jet fadıl bile ne çıkartsa kapış kapış giderken koskoca devletin çıkartacağı her şey satılır onu da hiç düşünmeyin.

Son ek olarak henüz doğru düzgün bir düşüş yok. Listeme ekledim ilgiyle takip ediyorum % 15 salınım hiç bir şey değil.

Alllah beterinden sakınsın diyelim.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Dostum satmadığınız sürece zarar yoktur canınızı sıkmayın.

Ek olarak jet fadıl bile ne çıkartsa kapış kapış giderken koskoca devletin çıkartacağı her şey satılır onu da hiç düşünmeyin.

Son ek olarak henüz doğru düzgün bir düşüş yok. Listeme ekledim ilgiyle takip ediyorum % 15 salınım hiç bir şey değil.

Alllah beterinden sakınsın diyelim.
    Amin kardeşim ama yok 35 yok 25 olacak diyenler çok can sıkıyorlar ve moral bozuyorlar

8.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    Amin kardeşim ama yok 35 yok 25 olacak diyenler çok can sıkıyorlar ve moral bozuyorlar
    Herkes istediği yorumu yapmakta özgür.

Ben açığa satış olmuş olsaydı kesinlikle görmezdi diyebilirdim. ( yine kesin konuşmazdım bence )

Çünkü açığa satan olduğu zaman büyükler onlara para kazandirmamak için çok aşağı hareket yapamıyorlar, şahsi gözlemdir. Ama şimdi bu hissede sadece yukarı yönlü pozisyon alınabiliyor.

Allah göstermesin herkesi korkutmak isteyen birisi 25 e kadar atıyorum korkmadan çekebilir çünkü para kazandıracağı açıkçı yok karşısında. Ama ben hesap kitap yapıp da uygun bulup almış olsaydım nereye düşerse düşsün saymaz hatta ek alırdım.

Benim takip etme sebebim emlak piyasası nereye gidiyor buradan çok net görülecektir. Bu proje istanbul emlak fiyat endeksi açısından bana göre emsaldir nasıl bir fiyatlama izleyeceği çok önemli...

Sayfa 51/216 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •