Sayfa 91/216 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    ben bankaların 42,5 tan aldığına inanmıyorum ,, 35 ten aldıklarını düşünüyorum ,,, insan bile bile ilk günden zararına satar mı,, 36 ya kadar sattılar sürekli,, bankalar kar etmeden satmaz ,, bunu açıklamaları lazım ,, bankalar kaçtan aldı diye
    42den satıp 36dan geri alınca kar etmiş olmuyolar mı? Boş teorilerle milleti germeyin

aldığını nereden cıkarıyorsun ,,, 42,5 tan hiç almazdı ,, 36 tan alım yapardı daha fazla kar ederdi
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

3.  Alıntı Originally Posted by hayri71 Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsun ama şunu da unutmayalım bu proje ölü doğdu bir daha hangi yüzle halka arz edecekler merak ediyorum. Faizsiz krediyi aldılar ky den güzelde bir kazik attılar. İş olsun diye almıştım zaten ama birde utanmadan talebi tam karsilamadilar onu hic anlamadım.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kendini bukadar hızlı yalanlama, hani 35ten almışlardı şimdi de aldığını nerden çıkarıyosun diyosun

ben 35 ten aldılar demedim ,,, 35 ten aldıklarını düşünüyorum dedim,,, bu kadar rahat sattıklarından dolayı öyle düşünüyorum ,,, eminim diğer arkadaslarda böyle düşünüyordur
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

5. Alinti sisteminde mi sıkıntı var

6. 50, 100 diye bağıranlar nerede?
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

7. 30 liraya alıcıyım.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

8. şimdi diyelim ki gereken lotu topladınız daireyi kaptınız.
    kime ne kadar zamanda ve kaça satabileceksiniz?
    piyasada alıcı yok.

Sayfa 91/216 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •