Sayfa 105/216 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. neyse benden sana tavsiye, paranın tamamını asla bir kağıda gömme, portföy yap, buradan zararını diğerinden çıkarırsın. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by supersinan Yazıyı Oku
    Peşin Daire Fiyatı: 489.250 TL dedikleri Toplam İndirim: 24.905 TL yaptıkları fiyattır.
    Şöyle söyleyeyim borsa fiyatına bakmadan arttırıyorlar 3 gün önce baktığım
    12 ay vadeli fiyatı 489 bin iken şimdiki fiyatı 490 bin. düzenli takip ediyorum.
    Sürekli yükseldiğini gözlemleyebiliyorum.
    Satış ofisi borsadan değilde piyasa verileri ile hareket ediyor. ( kredi faiz maliyet vs.. )
    Borsa fiyatı da satış ofisi değerini görmesi muhtemeldir.

Park Mavera projelerini sürekli takip ediyorum. 1. etaptan daire almıştım. 2 günde projenin neredeyse tamamını satmışlardı. ikinci etapta da nispeten daha az talep olsa da satmakta zorlanmadılar.

bugün radyoda gelirken reklamlarını dinledim. ilk defa makro projelerinin reklam bütçesini kullandığına şahit oluyorum. Bu da kötü proje olduğundan değil piyasada talep daralması olduğundan kaynaklanıyor. Diğer projeler müşteri bulamazken bunlar çatır çatır sattılar bugüne kadar. Bence yakın zamanda emlak konut projelerinde yeni bir kampanya olabilir. Stokların erimesi lazım zira.

3. Bence sizin gözlemleriniz de doğru makro istese de fiyatı tek başına düşüremez. Satış arttığında kademeli olarak fiyatları yükseltmek durumundadır. Dolayısı ile fiyat indirimlerinde emlak konutla anlaşmak durumundadır. Buda tek bir proje için olmaz toplu yapılır.

4. Proje sahasında ciddi bir çalışma var. İki gün önce geçtim. Makro kaliteli konut üretiyor. ilk etabı ay sonunda teslim edecekler. inşaat kalitesi ve işçilikle ilgili tanımayan arkadaşlarımın bir endişesi olmasın.

Her ne kadar arz fiyatını yüksek bulsam da oturmak için daire alan arkadaşlarım asla pişman olmayacaklar. Bölge şehir meydanı, botanik park metro ve bağlantı yolları kavşağında olması ile birçok + yı barındırıyor.

5. birde borsadan daha ucuza alabileceğini bilmesine rağmen gidip satış ofisinden daire alanlar var. Dolayısı ile borsa deyince halkta güven problemi ve bilinmedik uçsuz derya manaları oluşuyor sanırım.

6.  Alıntı Originally Posted by sahbaz Yazıyı Oku
    birde borsadan daha ucuza alabileceğini bilmesine rağmen gidip satış ofisinden daire alanlar var. Dolayısı ile borsa deyince halkta güven problemi ve bilinmedik uçsuz derya manaları oluşuyor sanırım.
    Değerli bilgilerin için teşekkürler kardeşim.
    Borsacılar içinndede yatırımcıları günlükçüler fiyat hedef verenler hala bu kağıdı borsa şirketi kağıdı gibi muamele yapmaya çalışıyor yorumlarıda bu yüzden hatalı kağıttaki hareketleride bu yüzden mantıksız.
    Borsa dışındaki adama borsadan alınıyor dediğinde borsa çok yukarda zirveden dönese kağıtlar düşer diyor anlayamıyor.
    anlaşılması anlatılması zor ve ilk olan bir sertifikaya yatırım yaptık
    inşallah hepimiz için kazançlı bir yatırım olur.

7. Büyük firmalar malzemeden çalmaz. Ama çoğu küçük yeni yetme müteahhit malzemeden çalıyor son zamanlarda.
    Karlılık düştüğü için en kötü malzemeyi kullanıyorlar. Nereden biliyorsun derseniz bunu yapan ve çok marifetmiş gibi hikaye edenler var arkadaşlarımdan. Ayıp ya ayıp.

Alıntı Originally Posted by sahbaz Yazıyı Oku
    Proje sahasında ciddi bir çalışma var. İki gün önce geçtim. Makro kaliteli konut üretiyor. ilk etabı ay sonunda teslim edecekler. inşaat kalitesi ve işçilikle ilgili tanımayan arkadaşlarımın bir endişesi olmasın.

Her ne kadar arz fiyatını yüksek bulsam da oturmak için daire alan arkadaşlarım asla pişman olmayacaklar. Bölge şehir meydanı, botanik park metro ve bağlantı yolları kavşağında olması ile birçok + yı barındırıyor.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Büyük firmalar malzemeden çalmaz. Ama çoğu küçük yeni yetme müteahhit malzemeden çalıyor son zamanlarda.
    Karlılık düştüğü için en kötü malzemeyi kullanıyorlar. Nereden biliyorsun derseniz bunu yapan ve çok marifetmiş gibi hikaye edenler var arkadaşlarımdan. Ayıp ya ayıp.
    arkadaş dün pilavcıydın bugün müteahhit mi oldunda malzemeden çaldıklarını biliyorsun.
    Bu tarz söylemleri boşuna yapma kendini kandırıyorsun. senin dediğin olaylar 2010 öncesinde yaşanmış olayların bir kısmı ve şehir efsanesi şeklinde dolaşan laflar. Gerçi hoş pilavcıdanda ne bekliyorumda yanıt atıyorum o da ayrı hata...
    kötülemek istiyorsan kendi işinden başlaman toplumun yararına olur.

Sayfa 105/216 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •