Sayfa 163/216 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Hocam emlak 3-4 sene öldü, unut gitsin. Yüzde 35 konut kredisi ile kim ev alır.

2.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    valla onu bunu bilmem bazılarının elinde patlar 800 kağıdı benden söylemesi .. burda tatava yaptıgına bakmayın maliyetine gelse satıp kaçacak adamlar kağıt pazrlaması yapıyor. bunlarda haysiyet filan yok, işleri güçleri adam tokatlamak..

faizler olmuş bilmem kaç puan , bu fiyatlarla yıllarca şişen göstergelerin rahatlayabilmesi için sektörün tepkisi beklenmeli. yeni yatırım yapacak arkadaşlar dikkatli olsun , piyasayı takip etsin en başta..

burda okuduğunuz şeyleri araştırıp inceleyin. kağıt pazarlayan ellerindeki malı iteleyip kaçmak için fırast kollayanlara kanmayın.

bakın konuyu açıp millete hedef hayalleri satanlar kağıdın arz olmasından sonra nasıl ortadan kaybolmuş bir daha neden yazmamış iyi araştırın. şuan boş boş konuşanlarda muhtemelen bunların fake hesapları.

yıllarca yaptıgınız birikimleri bu tarz kişilerin sattığı hayallere kanarak heba etmeyin. iyi araştırın inceleyin kararınızı kendiniz verin.

oturmayacaksanız zaten 2 kere düşünün , bu evlerde yaşamak isteyen kişilere sözüm yok onlar için fiyat ne olmuş pek mühim değil.

dikkatli olun ..

tam 1 ay önce yazdıklarım .. bu sürede ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı. bakın bu adamlar bizlere söverken , ellerindeki malı pazarlamalarına ket vurduğumuz için yemediğimiz küfür kalmadı ..

size 1 -2 ay önce mal aldırmak için reklam yapan bu rus çocukları şuan ortalarda görünmezler.. sizlere bir gram bilgi vermezler yaptıkları tek şey hayal satmaktır.. 80 olacak 100 olacak başka bir cacık dedikleri yok.

daha önce yazdım nakitin kral olacağı dönemdeyiz, gayrimenkul dönemi göz göre göre bitti.. gömdüler onu 625 baz puan faiz artırımıyla ..

yatırım yapacak arkadaşlar dikkatli olup iyi inceleyip kendi kararlarını versinler.

3.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    tam 1 ay önce yazdıklarım .. bu sürede ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı. bakın bu adamlar bizlere söverken , ellerindeki malı pazarlamalarına ket vurduğumuz için yemediğimiz küfür kalmadı ..

size 1 -2 ay önce mal aldırmak için reklam yapan bu rus çocukları şuan ortalarda görünmezler.. sizlere bir gram bilgi vermezler yaptıkları tek şey hayal satmaktır.. 80 olacak 100 olacak başka bir cacık dedikleri yok.

daha önce yazdım nakitin kral olacağı dönemdeyiz, gayrimenkul dönemi göz göre göre bitti.. gömdüler onu 625 baz puan faiz artırımıyla ..

yatırım yapacak arkadaşlar dikkatli olup iyi inceleyip kendi kararlarını versinler.
    bugun siteyi gordum. bloklarin kabasi bitmis. yarisina yakinin dis cephe kaplamalari yapilmis. onundeki meydan agaclandirma isi bitmek uzere. bitince guzel olacak diye dusunuyorum. hisse alip satanlar ne kazanacak bilmiyorum ama oturmak icin daire alanlar teslim aldiklarinda memnun kalacaklar diye dusunuyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by privetcan Yazıyı Oku
    bugun siteyi gordum. bloklarin kabasi bitmis. yarisina yakinin dis cephe kaplamalari yapilmis. onundeki meydan agaclandirma isi bitmek uzere. bitince guzel olacak diye dusunuyorum. hisse alip satanlar ne kazanacak bilmiyorum ama oturmak icin daire alanlar teslim aldiklarinda memnun kalacaklar diye dusunuyorum.
    daire alan arkadaşlara hayırlı olsun , güle güle otursunlar

daha önce yazmıştık, yaşamak için alanları hariç tutarak olaya yatırım gözü ile bakanlar , kağıdın yükseleceği beklentisi ile yapılan pazarlamalara yorum yazıyoruz genelde. yoksa projeyi veya hisseyi kötülemek derdinde değiliz yanlış anlaşılmasın.

5. satici azaldi

Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    daire alan arkadaşlara hayırlı olsun , güle güle otursunlar

daha önce yazmıştık, yaşamak için alanları hariç tutarak olaya yatırım gözü ile bakanlar , kağıdın yükseleceği beklentisi ile yapılan pazarlamalara yorum yazıyoruz genelde. yoksa projeyi veya hisseyi kötülemek derdinde değiliz yanlış anlaşılmasın.
    bu hafta satici yok denecek kadar az. muhtemelen mevcut alicilar asli edim icin hisse tamamlamaya calisirken kurumsallar ellerindeki kagitlari daha iyi fiyattan satmak icin satis konusunda beklemeyi tercih ediyor...
    forum da sessizlige burunmus...

6. bana gelince asli edim sürecini tamamlayarak kağıtla maceramı bitirdim.

7. Sayın privetcan hayırlı uğurlu olsun güle güle otur. Benimde elimde asli edinimde bulunacak kadar hisse var ancak biraz daha alıp 4+1 mi alayım yoksa 2+1 mi alayım karar veremedim. Siz projeyi gördüğünüz için D2 bloğun diğer B2 ve C2 bloklara göre ucuz olmasını yorumlar mısınız.
    Bu arada haftaya bende projeyi gezmek için İstanbul’a gitmeyi planlıyorum karar aşamasındayım yapacağınız değerlendirmenin bana yararı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler.

Sayfa 163/216 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •