Sayfa 164/216 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1.  Alıntı Originally Posted by boötes Yazıyı Oku
    Sayın privetcan hayırlı uğurlu olsun güle güle otur. Benimde elimde asli edinimde bulunacak kadar hisse var ancak biraz daha alıp 4+1 mi alayım yoksa 2+1 mi alayım karar veremedim. Siz projeyi gördüğünüz için D2 bloğun diğer B2 ve C2 bloklara göre ucuz olmasını yorumlar mısınız.
    Bu arada haftaya bende projeyi gezmek için İstanbul’a gitmeyi planlıyorum karar aşamasındayım yapacağınız değerlendirmenin bana yararı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler.
    tesekkur ederim. piyasanin su anki fiyat yapisina ve projenin konumuna gore fiyatlar oldukca uygun. gonul rahatligiyla asli edime basvurabilirsiniz. hangi tip daireyi almak istediginiz ihtiyaciniza ve tercihinize bagli. daire tipine gore sertifika adedi sayisi cephe ve katla alakali. ayni tip dair e lerde m2 ayni.
    d1 ve d2 sitenin en son bloklari fiyatlar serefiyeden dolayi daha dusuk. c2 de sondan bir onceki blok. site icine bakan daireler pahali. disina bakanlar daha uygun. haftaya yerinde bakarak karar vermeniz en dogrusu. sitenin cevresi butunuyle tamamlanmadigi icin bazi seyleri tam olarak goremiyoruz. ama genel olarak butce ve beklentiye gore butun bloklardan uygun cephe ve tipte daire secimi yapilabilir.

2. Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim. Ben alacağım evi yatırım için alacağım onun için 2+1 yada 4+1 almakta kararsızım. 250.000-USD lik konut alımına yabancıya vatandaşlık hakkı çıktığı için 4+1 avantajlı duruyor.2+1 inde kira avantajı var gibi dediğiniz gibi haftaya yerinde bakarak karar vermek en iyisi. Tekrar hayırlı olsun.

3. arkadaşlar son zamanlarda günlük işlem hacmi oldukca düştü bu konuda fikri olan varmı?

4.  Alıntı Originally Posted by privetcan Yazıyı Oku
    bana gelince asli edim sürecini tamamlayarak kağıtla maceramı bitirdim.
    Sayın privetcan öncelikle hayırlı olsun hangi bloktan kaç bölüm daireyi aslı edinim yaptınınız

5.  Alıntı Originally Posted by aytekin55 Yazıyı Oku
    Sayın privetcan öncelikle hayırlı olsun hangi bloktan kaç bölüm daireyi aslı edinim yaptınınız
    tesekkurler. D2 gd gb

6.  Alıntı Originally Posted by privetcan Yazıyı Oku
    tesekkurler. D2 gd gb
    bu arada hisse tamamlamak zorunda olan arkadaslar firsat buldukca tamamlasa iyi olur. saticilar azaldi. ya da bu fiyata satmak isteyen azaldi. bir yandan da site cevredeki parkin sekillwnmwsiylw birlukte daha go rtunur olmaya basladi. bana oyle geliyor ki hisse fiyati halka arz rakamlarina dogru yukselme trendine girdi. tabi bu trenfin seyri saticilara bagli oldugu kadar alicilara da bagli.

7. 3 milyon 370 bin 410 adet gayrimenkul sertifikasından 1 milyon 775 bin 842 adet sertifika (yüzde 52,7) kısmının yurtiçi bireysel yatırımcılara, 1 milyon 594 bin 568 adet sertifika (yüzde 47,3) kısmı da yurtiçi kurumsal yatırımcılara satıldı.
    Şimdiye kadar 40 daire asli edim vasıtası ile küçük yatırımcı tarafından satın alındı yaklaşık 40*15000=600.000 sertifika dolaşımdan çıktı. Hal böyle olunca da küçük yatırımcının elindeki sertifika sayısı yaklaşık 1.200.000 civarına düştü yani piyasada çok serseri mal kalmadı. Onun için hissede aşağı ve yukarı yönlü sert hareketler kaçınılmaz diye düşünüyorum.
    ytd

burada bir kac sarlatan 32.50 liradan beri yaziyor ancak zaman bizi hakli cikardi. bugun ki fiyat kalici olmayabilir tekrar 34.50 liralara donebilir ancak artik yukselis trandine girdigi asikar. ilkokul 2. sinif argumanlarina basit cevaplar verildi yeri geldiginde ama cahillerle agiz agiza vermeyecek kadar buyuduk cok sukur.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 164/216 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •